Новини

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

З гордістю повідомляємо, що Abiturients.info - Довідник навчальних закладів ...

Віконний завод OSNOVA – Компанія року 2023

Дата: 2023-11-24
Переглядiв: 948

З радістю повідомляємо, що Віконний завод OSNOVA був нагороджений престижною відзнакою "Компанія Року 2023". Це нагорода нашої провідної позиції та визнання нашої першості у глобальному бізнес-світі.

Визнання цією престижною нагородою підтверджує нашу надійність як партнера, наш високий рівень як роботодавця та стабільну якість послуг, які ми надаємо.

Ця вагома нагорода свідчить про результати наших зусиль у розвитку та інноваціях у нашій сфері діяльності.

OSNOVA

Віконний завод OSNOVA - провідний віконний оператор, який зміг об'єднати у своїх конструкціях якість, сучасні технології та постійну стабільність. Запорука нашого успіху - ретельний контроль на всіх етапах виробництва. Виробнича потужність заводу дає змогу виготовляти 1200 металопластикових конструкцій на день і 1500 склопакетів на день.

Географія дилерської мережі охоплює 16 областей нашої країни, також є досвід співпраці з іноземними партнерами, виготовлення і доставка конструкцій проводиться в країни Європи, Ізраїлю, США.

Успіх заводу визначається інноваційними ідеями та сучасними технологіями виробництва. Ці завдання вирішуються завдяки роботі на високотехнічному автоматизованому обладнанні відомих брендів.

Власний цех з виготовлення склопакетів дає змогу контролювати якість виробництва на кожному етапі та значно скоротити терміни виробництва замовлень.

Віконний завод OSNOVA

Автоматизовані лінії виробництва, повний технічний ресурс і поетапний контроль якості - є винятковим атрибутом Віконного заводу OSNOVA.

Для доставки конструкцій використовується великий автопарк, який дає змогу відділу логістики щодня формувати оптимальні маршрути для транспортування замовлень майже в кожен регіон України.

Бренд Osnova несе у собі важливі ідеї:

  • технологічність та новації
  • новий рівень та якість роботи
  • відкритість та доступність компанії
  • унікальність продукту та послуги
  • імідж та репутація, сформована за довгі роки роботи на ринку будівництва.

Для отримання більш детальної інформації про нашу компанію та послуги, а також для співпраці, ми радимо відвідати наш сайт https://osnova.company/.

Ми висловлюємо глибоку вдячність за вашу підтримку та довіру. Ми високо цінуємо зв'язки, які напрацьовувалися роками і засновані на взаємовигідних і довірчих відносинах. Ми готові спільно розвиватися та досягати успіху разом з вами!

Віконний завод OSNOVA  - стабільність і надійність більше 20-ти років.