Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Відгуки про Всеукраїнський галузево-аналітичний центр від наших клієнтів

Дата: 2021-04-30
Переглядiв: 2479

Нагородження учасників номінації Компанія року

Бачити та радіти успіхам наших клієнтів — це найбільша винагорода для співробітників Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, а отримане в свою адресу слово подяки окрилює і надихає на подальший творчий розвиток. 

З нагоди Міжнародного дня праці та Дня Перемоги, вітаємо всіх наших постійних клієнтів та бажаємо стабільного зростання Вашого бізнесу. 

Вже не один рік наша компанія дбає про своїх клієнтів, та робить все для їхнього процвітання та успіху. Для Вас ми публікуємо актуальну статистику та галузеву аналітику, статті та прес-релізи, вдосконалюємо сервіси та домовляємось про рекламні публікації Ваших досягнень на найбільших інформаційних ресурсах, таких як: ТСН, Кореспондент, РБК-Україна, 1+1, та інших.

Мета нашої компанії – сприяти розвитку малого та середнього бізнесу України. Для нас це не пусті слова, адже саме для цього ми розробили Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств та Реєстр кращих постачальників товарів та послуг, які щодня поповнюються безкоштовною аналітикою для зростаючого числа компаній з різних куточків країни.

Наші експерти невтомно працюють над розвитком методів галузевої аналітики і завжди готові допомогти підприємству з індивідуальним аналізом фінансово-економічних показників та їхньою інтерпретацією.

Ми отримуємо листи-подяки та відгуки про Всеукраїнський галузево-аналітичний центр від керівників компаній, з якими співпрацюємо, та публікуємо їх сьогодні. 

Впевнені, що тільки спільними зусиллями ми зможемо здійснити нові творчі задуми і плани.

З надією на подальше довгострокове співробітництво, 

команда Всеукраїнського галузево-аналітичного центру