Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

В рамках спільного засідання 28.05.2019 року відзначено Групу компаній «Inter Atletika»-«Вибір споживача-2018», та відмічено кращих інвесторів 2018 року

Дата: 2019-05-30
Переглядiв: 2357

В рамках засідання 28 травня 2019 року, в якому приймали участь Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва, Всеукраїнський галузево-аналітичний центр та компанія International Business Community були розглянуті актуальні питання життя, ведення бізнесу, співпраці соціальних партнерів держави, підприємств і громадських організацій.

На порядку денному вели діалог про питання інвестиційного клімату через стратегії та програми подальшого розвитку промисловості та прогнозування сценаріїв розвитку економіки в цілому. Все суспільство, проживаючи непрості часи, має надію на оновлення та покращення економічної ситуації, на вирішення важливих соціальних проблем.

Матеріали щодо вищезазначеного питання готував

Григоренко А.М. (Професор, кандидат економічних наук Київського національного економічного університету  ім.Вадима Гетьмана).

Не зважаючи на складності які виникають на поприщі кредитування та інвестування, ми раді зазначити, що все ж таки є організації, які надають свою фінансову допомогу та підтримку вітчизняним товаровиробникам. Одну з таких компаній, за даними Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та поданням Асоціації економічного співробітництва та розвитку було відмічено в залі засідання.

Спільний проект локальних і литовських інвесторів, утворений у 2005 році Компанією з управління активами «БОНУМ ГРУП» - привітав Голова Правління Васильченко Олег Анатолійович відзнакою «Компанія року 2018».

Компанія займається управлінням інвестиційними фондами, за допомогою яких здійснює інвестиції в різні галузі економіки України, цінні папери, нерухомість.

Про  новини та зміни в Податковому законодавстві, кредитно-фінансовій системі розповідала Заступника головного редактора журналу  Державної фіскальної служби України «ВІСНИК»  Василюк Н.М.

Розглядаючи питання промисловості та сучасного виробничого сектору з урахуванням динаміки розвитку та вкладу  у галузь  серед виробників спортивного обладнання було відзначено Групу компаній «Інтер Атлетика», яка з 1992 року об'єднує у своєму складі компанії, що займають провідні позиції на ринку України у сфері виробництва та продажу товарів для спорту й активного відпочинку.

До групи компаній «Інтер Атлетика» входять:

  • Завод-виробник «Компанія Спорттехніка», який володіє одними з найбільш потужних та сучасних виробничих баз у сфері обробки дерева й металу.
  • Компанія «Фітнес Трейдінг», що спеціалізується на продажу усього спектру обладнання та аксесуарів для професійних залів різного рівня та постачає їх у понад двадцять країн світу, а також є ексклюзивним офіційним представником в Україні відомих світових брендів.
  • Компанія «Центр дитячого та спортивного обладнання», основою діяльності якої є продаж дитячого ігрового обладнання для відкритого повітря, а також обладнання для спорту та активного відпочинку на відкритому повітрі.
  • Компанія «Торговий дім «Спорт»», що спеціалізується на гуртовій та роздрібній торгівлі широким асортиментом товарів для спорту й відпочинку.

На фото Голова Правління АЕСРП Олег Васильченко та Директор з маркетингу Групи компаній «Інтер Атлетика» Андрій Бугера.

Ми впевнені, що тільки через створення нових  робочих місць, через впровадження нових енергозберігаючих технологій,  через створення привабливого інвестиційного клімату та залучення інвестицій для модернізації виробництва  можна змінити ситуацію в країні на краще.