Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

ТзОВ «ТД «ЛембергМіт» отримала національну відзнаку «КОМПАНІЯ РОКУ 2020»

Дата: 2021-04-28
Переглядiв: 2390

Компанія ЛембергМіт створена в 2001 році та зареєстрована як торгова марка.

На сьогодні наша компанія є одним з найбільших виробників м’ясної сировини у Західній Україні. Більше ніж двадцять вітчизняних фермерських господарств за прямим контрактом вирощують для нас свинину найвищої якості, що підтверджено міжнародними сертифікатами, тому ми завжди можемо відстежити якість продукту протягом всього технологічного ланцюжка та з впевненістю пропонуємо нашим партнерам найкращий та найсвіжіший продукт.

НАШІ СИЛЬНІ СТОРОНИ:

ВЕЛИКІ ОБ'ЄМИ ТА ШИРОКИЙ ВИБІР

Асортимент продукції, що реалізується нашою компанією, – досить широкий, але це не заважає нам задовольняти клієнтські запити на великі об’єми постачання. Ми ніколи не підводимо клієнтів, тому що репутація надійного партнера – безцінна

ПРАЦЮЄМО НА ТЕРИТОРІЇ ВСІЄЇ УКРАЇНИ

Ми постійно працюємо над збільшенням та модернізацією виробничих потужностей, що     дозволяє нам залишатися лідером у своїй галузі, а Вам – отримувати якісний продукт у будь-якому куточку України.

М'ЯСО КРАЩИХ ПОРІД БЕЗ КОНСЕРВАНТІВ

Якість – запорука успіху, тому весь наш товар сертифікований і пройшов повний ветеринарний контроль. Ми гарантуємо відсутність консервантів та суворий відбір порід для отримання найкращої м’ясної продукції.

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

У процесі виготовлення м’ясної продукції ми використовуємо сучасне перевірене обладнання, що дозволяє нам забезпечити клієнтів свіжим та якісним товаром вчасно та безперебійно.

ВЛАСНИЙ АВТОПАРК

У Вашому розпорядженні сучасний автопарк нашої компанії. Більше не доведеться марнувати дорогоцінний час на пошук спеціальних машин для транспортування комплексних вантажів та тварин. Тепер Ваш бізнес працюватиме як швейцарський годинник.

КАМЕРИ ДЛЯ ЗАМОРОЖУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ

Сучасні потужні камери для заморожування та зберігання продукції дозволять забезпечити її свіжість протягом тривалого часу без втрати якості товару.

МОЖЛИВІСТЬ «Private Label»

Виробничі можливості компанії ЛембергМіт дозволяють нам здійснювати випуск продукції під власними торговими марками замовників. Таким чином, компанія-замовник отримує якісний готовий продукт без вкладень у виробниче обладнання та промислові площі.

 Головний офіс:
м. Львів, вул. Хмельницького, 176, офіс 212
 +38 (068) 77 99 777
 info@lembergmeat.com.ua
 Виробництво:  Львівська обл. Кам'янка-Бузький р-н
с.Старий Яричів, вул. Галицька, 143
 info@lembergmeat.com.ua

 

Докладніше про компанію: https://ukr-centr.com.ua/42059638