Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ «Владасепт» - «Компанія року 2018»

Дата: 2019-01-03
Переглядiв: 3039

      ТОВ "Владасепт" було засновано в 2013 р.

Основними напрямками діяльності компанії є виробництво та оптова торгівля  дезінфекційними та антисептичними засобами новітніх розробок, з якими товариство вийшло на внутрішній ринок України.

      ТОВ "Владасепт" для виробництва використовує ефективні, загальновизнані, сертифіковані фармацевтичні субстанції. Висока якість засобів зумовлена суровим контролем сировини, дотриманням технологічного процесу виробництва.

      Розроблені нові засоби є мало компонентними та не містять в складі агресивних речовин, що дає можливість широкого та безпечного їх застосування, легкого контролю.

      Дезінфекційні засоби виробництва ТОВ "Владасепт" мають реєстраційні посвідчення і внесені до Державного реєстру дезінфікуючих засобів. Вироби знайшли широке використання в медичних закладах, в закладах охорони здоров'я, лікувально-профілактичних, стоматологічних, косметологічних, в побуті  і т.п.

      За період , що товариство працює на ринку дезінфекційних та антисептичних засобів, воно позиціонувало себе як надійного партнера, який завжди вчасно виконує свої зобов'язання, прислуховується до потреб споживачів та гарантує високу якість своєї продукції.

      З  ТОВ "Владасепт" співпрацюють такі заклади як : "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України", "Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої Національної академії медичних наук України",  "ДУ Інситут серця МОЗ України", "Центр іноваційних медичних технологій НАН України", "Київський міський центр дитячої нейрохірургії" Київський міський консультативно-діагностичний центр, діагностичні центри та лікарні Києва, Чернігова, Харкова, Житомира та багато інших.

Підприємство приймає активну участь в тендерних державних закупівлях в системі публічних закупівель ProZorro і має на своєму рахунку, на даний час, 121 перемогу.  

Починаючи з 2016 р., товариство щорічно отримує почесні відзнаки "Лідер галузі 2016", "Лідер року 2017", "Компанія Року 2018".

ТОВ "Владасепт" не зупиняється на досягнутому і наполегливо працює над розробкою нових антисептичних та дезінфікуючих засобів,  над збільшення ефективності виробничих процесів, над удосконаленням співпраці зі споживачами.