Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ «ТРІОГАЗБУДПРОЕКТ» отримала номінацію «Вибір споживача 2022»

Дата: 2023-11-14
Переглядiв: 585

    ТОВ «Тріогазбудпроект»  є юридичною особою приватного права, що діє на підставі Статуту та законодавства України. 

ТОВ «Тріогазбудпроект» - Вибір споживача 2022

    Підприємство здійснює весь комплекс організаційних заходів, у тому числі робіт, спрямованих на створення майбутньої технічної можливості для надання Оператором ГРМ послуг розподілу природного газу, які здійснюються у зв’язку з підключенням об’єкта будівництва чи наявного об’єкта, об’єкта реконструкції замовника до газорозподільної системи.

      Виконуємо гідравлічні розрахунки та розробляємо проєктну документацію по газифікації об’єктів будівництва та/або реконструкції на стадіях «Проєкт» та/або «Робоча документація», а також надаємо послуги з телеметрії.

У цьому році «Тріогазбудпроект» була нагороджена відзнакою «Вибір споживача 2022», що підтверджує важливий економічний внесок компанії у розвиток галузі.

 

Виконання гідравлічного розрахунку з газифікації об’єктів

           Роботи зі здійснення гідравлічних розрахунків, здійснюються на основі вихідних даних та являють собою визначення параметрів майбутнього газопроводу, одним з найважливіших етапів підготовки до його будівництва (щоб підбір труб, арматури і обладнання був максимально точним). При здійсненні кожного гідравлічного розрахунку проводиться визначення: необхідного діаметра труб, які забезпечать ефективне і стабільне транспортування потрібної кількості газу; чи будуть прийнятними втрати тиску при переміщенні необхідного обсягу газу в трубах заданого діаметра.

          Метою гідравлічних розрахунків, які здійснює ТОВ «Тріогазбудпроект» є визначення величини падіння тиску в газових мережах району забудови при подачі природного газу в необхідних об’ємах для газопостачання та визначення технічної можливості підключення до системи газопостачання кожного конкретного об'єкта будівництва.

Роботи зі здійснення гідравлічних розрахунків ТОВ «Тріогазбудпроект»

      Гідравлічні розрахунки також містять розрахункові максимально — годинні витрати газу для газопостачання об'єкта, схему газопостачання, якою б забезпечувалася надійна та безперебійна подача газу всім споживачам, в тому числі і перспективним, в години максимального газоспоживання із зазначенням газопроводу, від якого можливе підключення газопостачання кожного окремого об’єкту. Гідравлічні розрахунки мереж газопроводів виконуються з метою відображення очікуваної картини потоків і тисків газу в системі при підключенні об'єкта, та як зазначено вище, визначають можливість (конкретну точку) підключення кожного об’єкта будівництва із заданою витратою газу до наявної системи газопостачання.

    Для виконання гідравлічних розрахунків Підприємством за основу беруться: схема наявних газопроводів; фактичні витрати газу споживачами з розрахунковими годинними витратами; вихідні дані для проєктування, надані Замовником.

Гідравлічні розрахунки «Тріогазбудпроект»

Проєктні роботи (розробка проєктної документації)

       Проєктні роботи (розробка проєктної документації) виконуються згідно з завданням на проєктування, технічними умовами та чинними нормами та правилами, в тому числі  ДБН А .2.2-3-2014 «Склад і зміст проєктної документації» (зі змінами).

      Розробка проєктної документації на газифікацію об'єкта будівництва (або реконструкції) враховує його планувальне рішення, якість теплоізоляції та інші технічні умови, дозволяє грамотно розрахувати та оптимально вибрати газове обладнання, а також спланувати його розведення. 

розробка проєктної документації

     Технічні умови це документ, який дозволяє підключення користувача до найближчої до його території газової магістралі. Видаючи техумови, дозвільна організація тим самим гарантує, що вона здатна здійснювати безперебійне постачання газом даного об'єкту і підтримку тиску газу в системі на належному рівні.

     Завданням на проєктування передбачається найменування об’єкта, район, пункт, майданчик будівництва, вид будівництва, підстава для проєктування, стадійність проєктування, інженерні вишукування, дані про особливі умови будівництва (сейсмічність, просадні ґрунти, підроблювані та підтоплювані території), визначення класу наслідків (відповідальності), категорії складності, дані про вид палива, місце підключення об’єкта до мереж газопостачання, згідно з технічними умовами», технічна пропускна потужність (загальна витрата газу, м³/год), основне обладнання, об’єм проєкту, вихідні дані, які надає Замовник до початку проєктування, вимоги з енергозбереження та ефективності, вимоги до систем протипожежного захисту, особливі вимоги.

Технічні умови

      Перед виконанням проєктування (розробкою документації) газифікації для проведення замірів на місце виїжджає проєктувальник (працівник ТОВ «Тріогазбудпроект»). З ним погоджується розміщення газових приладів приміщенням, підбираються або уточнюються марки опалювального обладнання.

       Надалі кваліфікованим та сертифікованим спеціалістом, з використанням комп’ютера та відповідних програм виконується сама документація, термін виготовлення і вартість якої залежать від складності підведення газу до об'єкта будівництва (або реконструкції).

газифікація

Послуги з телеметрії (телеметричні послуги)

 

Послуги з телеметрії (телеметричні послуги) - послуги, що надаються  ТОВ «Тріогазбудпроект» з використанням власного обладнання та полягають у виявленні та відеофіксації стану газопроводу та самовільних під’єднань (врізок) несанкціонованих газопроводів до газових мереж Замовника, визначення їх місцеперебування на місцевості.

Для надання таких послуг працівник Підприємства з обладнанням прибуває  на об’єкт замовника, проводить відповідне обстеження та за результатами такого надає відеофіксацію стану газопроводу (чи несанкціонованих врізок) на флеш-носії.

телеметричні послуги

Пошук  та визначення місцезнаходження елементів приєднань до трубопроводів, несанкціонованих врізок  

 

    Високотехнологічне  обладнання відеоінспекції дозволяє в оперативному режимі визначити наявність несанкціонованих приєднань до всіх видів систем постачання.

      Наше обладнання дозволяє отримати кольорове зображення з високою роздільною здатністю, яке відразу ж передається на екран дисплея з записом на носій інформації. Відстань, пройдена в трубопроводі, визначається спеціальним лічильником, а для точного визначення знаходження в конкретний момент камери  використовують радіомаяк,  яким вже обладнана камера і трасопошуковий пристрій.

відеоінспекція

 Наше обладнання

обладнання

Відео діагностика трубопроводів проходить в складних умовах підвищеного забруднення і вологості, тому до приладів пред’являються особливі вимоги.

Сертифікат відповідності
Лого ТОВ «ТРІОГАЗБУДПРОЕКТ»

 

 

 

ТОВ «ТРІОГАЗБУДПРОЕКТ»

LLC «TRIOGASBUDPROJECT»

      У 2021 році Підприємство отримало Сертифікат про те, що система управління якістю ТОВ «Тріогазбудпроект» відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT).

 

ТОВ «Тріогазбудпрект»  співпрацює з такими компаніями забудовниками в частині  розробки проєктів газопостачання:
  •     SAGA Development.
  •     ДімБуд
  •     Київіськбуд
  •     Інтергал-Буд
  •   Stolitsa Group

Партнери ТОВ «Тріогазбудпрект»

 

 

 

НАШІ КОНТАКТИ

Тел: +38 098 0351428

mail:  triogasbudprojekt@ukr.net

м. Київ, вул. Євгена Коновальця, буд 36-Б, літера 2А