Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

ТОВ «Термоліт» - одна з кращих компаній 2018 року!

Дата: 2019-09-02
Переглядiв: 1695

ТОВ «Термоліт» - це підприємство з великим досвідом роботи (понад 20 років), яке встигло зарекомендувати себе на вітчизняному та закордонному ринках як надійний постачальник індукційного обладнання для плавки та нагріву металу. За свою плідну працю підприємство, за результатами експертного аналізу, віднесено до числа ефективних та інвестиційно привабливих в своїй галузі та внесено у відповідний реєстр, а також присвоєно статус «Компанія року 2018». Експертну оцінку підприємств проводив Всеукраїнський галузево-аналітичним центр в співпраці з Асоціацією економічного співробітництва та розвитку.

Ми пишаємося цим званням та з гордістю їм користуємося, бо воно отримане цілком справедливо. Статус "Компанія року 2018" виступає офіційним підтвердженням того, що ТОВ «Термоліт» є надійним і кращим підприємством в своїй галузі, а також, що компанія виконує свої обов'язки, виробляє якісний товар, та цінує свою репутацію.

Наше підприємство є практично єдиним в Україні підприємством з повним циклом виробництва індукційного обладнання. У нас постійно ведуться інноваційні розробки задля удосконалення обладнання; регулярно зростає заробітна плата та покращуються умови праці. Також нарощуються обсяги виробництва та експорту продукції. Наші спеціалісти виконують замовлення будь-якого ступеню важкості за індивідуальними технічними завданнями, які надходять від Замовників.

ТОВ "Термолит" спеціалізується на проектуванні, виготовленні та постачанні наступного устаткування:

  • індукційні тигельні плавильні електропечі серії ІТПЕ ємністю від 10 кг до 3000 кг;
  • тиристорні перетворювачі частоти серії ТПЧ потужністю від 100 кВт до 2 000 кВт і частотою 0,15кГц, 0,25 кГц, 0,5кГц, 1кГц, 2,4кГц, 4кГц, 8кГц;
  • індукційні нагрівальні і гартівні установки потужністю від 100 кВт до 2 000 кВт і частотою 0,15кГц, 0,25 кГц, 0,5кГц, 1кГц, 2,4кГц, 4кГц, 8кГц;

високочастотні транзисторні генератори серії ВТГ потужністю від 2,5 кВт до 450 кВт і частотою 2,4-10кГц, 22кГц, 44кГц, 66кГц, 220кГц, 440кГц.

За всю історію існування (з 1996 року) ТОВ «Термоліт» виготовило та реалізувало понад 508 індукційних печей, 540 тиристорних перетворювачів частоти, 300 високочастотних транзисторних генераторів. Ми є лідерами серед країн СНД, та експортуємо свою продукцію у більш ніж 20 держав близького та дальнього зарубіжжя. 

Дізнатись про нас більше, ви можете, завітавши до нашого сайту https://termolit.com/uk/

Також ми є на Facebook та Instagram.