Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ШВЕЙНА ФАБРИКА «СКВИРАТЕКС» ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКУ «КОМПАНІЯ РОКУ 2018»

Дата: 2019-04-22
Переглядiв: 4713

Підприємство спеціалізується на виготовленні широкого асортименту верхнього жіночого і чоловічого одягу (пальто, куртки, плащі та жакети жіночі), випуск готової продукції в місяць становить : пальто  до  8000 од. , куртки до 6000 од., до 7000 од., трикотажні вироби 2500- 3000 од.

   Підприємство постійно працює над удосконаленням  техніко-технологічної бази виробництва  і оновлення швейного обладнання, над підвищенням кваліфікації працівників, впровадженням інноваційних практик менеджменту, та прагне відповідати стандартам Міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу (BSCI), в рамках якої основна увага приділяється таким сферам , як соціальна відповідальність, безпека на робочому місці і захист робочої сили , тобто ключовим вимогам європейських покупців.

ТОВ «СКВИРАТЕКС» за результатами експертного аналізу  увійшла до числа кращих компаній галузі та внесена до Національного  реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств України в рамках програми «1000 кращих підприємств України», за що і отримала відзнаку «Компанія року 2018»

ТОВ «Сквиратекс»

Вул. Шолом  Алейхема,16 , Київська обл., м. Сквира,

Директор: Семко Людмила Миколаївна

e-mail: skvtex@ukr.net

тел/факс: (04568)5-16-69