Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ «ПОЛЬСЬКІ БРАМИ» визнано «Компанією року 2018»

Дата: 2019-04-08
Переглядiв: 4635

Компанія WIŚNIOWSKI — це понад 25 років роботи у будівельній галузі. Якість і найвищі стандарти забезпечує наш техніко-виробничий центр, а постійне вдосконалення персоналу, продукції та виробничих ліній сприяє створенню виробів найвищого гатунку.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОВІРА КЛІЄНТІВ

Знання, досвід та високий професіоналізм співробітників з ефективним застосуванням сучасних технологій - підхід, що забезпечує можливість постійного розвитку, поліпшення технічних характеристик продуктів та їх відповідність нормам та стандартам.
Підтвердженням якості продуктів є сертифікати відповідності згідно з технічними нормами та європейськими стандартами, що підтверджено сертифікатом СЕ.

Наші цінності – це відповідальність та добросовісність.

 

ДОСЯГНЕННЯ

ТОВ “ПОЛЬСЬКІ БРАМИ” за результатами експертного аналізу Всеукраїнського галузево-аналітичного центру - одна з кращих компаній Львівської області в галузі воріт та огорож. Компанію WIŚNIOWSKI внесено до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств.

Послугами WIŚNIOWSKI скористались сотні компаній у Польщі та за кордоном. Розуміння потреб Клієнтів та Партнерів та маючи величезний досвід та знання, вони  пропонують високоякісні продукти і продумані конкурентоспроможні рішення.

  

Офіційний представник в Україні

WISNIOWSKI Ukraine - Ворота Двері Огорожі

79035 м.Львів вул. Липова Алея, 1

https://bramy.com.ua