Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» отримала відзнаку «Вибір споживача 2020»

Дата: 2021-01-21
Переглядiв: 2298

За результатами експертного аналізу Всеукраїнського галузево-аналітичного центру компанія ТОВ  «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» увійшла в реєстр кращих постачальників товарів і послуг та отримала нагороду «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2020»  в категоріях:

46.69 Оптова торгівля іншими машинами і устаткуванням

33.12 Ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення.

Компанія ТОВ «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» є одним з найбільших постачальників електроінструменту, деревообробного обладнання, металообробного обладнання, садово-паркового інструменту, інструмента для лісового господарства, комунальної техніки, дорожньої техніки, будівельного обладнання, зварювального обладнання, ручного інструменту та витратних матеріалів в Україні. Компанія продає та обслуговує продукцію найкращих світових виробників таких як: METABO, MAKITA, BOSCH, DeWALT, AEG, JET, FDB, SCHEPPACH, STARK, HUSQVARNA, STIHL, SOLO, STIGA, AL-KO GARDENA, KARCHER, NTC, MASALTA, ENAR, ESAB, HUGONG, ПАТОН, АТОМ, STANLEY, S&R, TOPTUL і багато інших.

ТОВ «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» завжди йде в ногу з часом і пропонує своїм клієнтам продукцію, яка виробляється за новітніми технологіями. Це дозволяє клієнтам працювати ефективніше –економити час, затрати на електроенергію та обслуговування.

ТОВ «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» має два магазина в м. Херсон і один в м. Київ. Для зручності споживачів працюють чотири інтернет-магазина:

www.planeta-instrument.com.ua

www.maklta.com.ua

www.metabo.net.ua

www.dewalt-ua.com

В магазинах працює досвідчений персонал, готовий допомогти правильно підібрати інструмент або обладнання, орієнтуючись на задачі, які клієнту потрібно вирішити.

В компанії є відділ по роботі з корпоративними клієнтами – промисловими підприємствами, забудовниками, тощо – менеджери якого можуть виїхати безпосередньо на виробництво для більш детального підбору необхідної техніки. Також вони можуть провести навчання співробітників клієнта щодо правил ефективного використання конкретної техніки. Це важливо, бо правильно підібрана техніка при правильному використанні служить довго і не ламається.

Відділ логістики постійно контролює товарні запаси на складах, щоби забезпечити наявність техніки в магазинах та мінімізувати час доставки для клієнтів інтернет-магазину. Дуже зручним критерієм для співпраці є те, що компанія виконує безкоштовну доставку інструменту та обладнання по всій території України.

Компанія «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» має власний сервісний центр, який проводить гарантійне і після гарантійне обслуговування техніки в найкоротші строки.

Дякуємо за Ваш вибір в 2020 році та намагаємося досягти нових вершин в 2021.

ТОВ «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ». Працюй із задоволенням!!!

т.066-807-72-92, 098-444-61-96

planetainstrument.ua@gmail.com