Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» отримала відзнаку «Вибір споживача 2018»

Дата: 2019-03-14
Переглядiв: 3078

 

За результатами експертного аналізу Всеукраїнського галузево-аналітичного центру компанія ТОВ  «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» увійшла в реєстр кращих постачальників товарів і послуг та отримала нагороду «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018»  в категоріях:

  • 46.69 Оптова торгівля іншими машинами і устаткуванням
  • 33.12 Ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення.

 

Компанія ТОВ «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» є одним з найбільших постачальників електроінструменту, деревообробного обладнання, металообробного обладнання, садово-паркового інструменту, інструмента для лісового господарства, комунальної техніки, дорожньої техніки, будівельного обладнання, зварювального обладнання, ручного інструменту та витратних матеріалів в Україні. Компанія продає та обслуговує продукцію найкращих світових виробників таких як: METABO, MAKITA, BOSCH, DeWALT, AEG, JET, FDB, SCHEPPACH, STARK, HUSQVARNA, STIHL, SOLO, STIGA, AL-KO GARDENA, KARCHER, NTC, MASALTA, ENAR, ESAB, HUGONG, ПАТОН, АТОМ, STANLEY, S&R, TOPTUL і багато інших.

ТОВ «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» завжди намагається йти в ногу з часом і тому пропонує своїм клієнтам продукцію яка виробляється по най новішим технологіям що допомагає прискорити роботу та зекономити час, затрати на електроенергію та обслуговування.

ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ має чотири виставкові магазини в м. Херсоні і в м. Київ також для зручності споживачів є три інтернет-магазина:

https://planeta-instrument.com.ua

https://maklta.com.ua

https://metabo.net.ua

В яких працює досвідчений персонал для правильного підбору інструменту і обладнання під потреби найвибагливішого клієнта. Ще є відділ по роботі з підприємствами та виробництвами, менеджери якого можуть приїхати до Вас на виробництво для більш детального підбору техніки або навчити Ваших працівників як слід працювати з даною технікою, пам’ятайте правильно підібрана техніка працює довго і не ламається. Дуже зручним критерієм для співпраці є те що компанія виконує безкоштовну доставку інструменту та обладнання по всій території України. Також Планета ІНСТРУМЕНТ має власний сервісний центр, який проводить гарантійне і після гарантійне обслуговування техніки в най коротші строки. 

Дякуємо за Ваш вибір в 2018р. та намагаємося досягти нових вершин в 2019р.

ТОВ «ПЛАНЕТА ІНСТРУМЕНТ» працюй із задоволенням!!!

т.066-807-72-92

т.098-444-61-96

planetainstrument.ua@gmail.com