Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

ТОВ «ЛОУДСТАР» отримала номінацію на звання "Компанія Року 2023": Відзначаємо відмінність у глобальній логістиці

Дата: 2024-06-03
Переглядiв: 321

ТОВ "ЛОУДСТАР" - "Компанія року 2023"

ТОВ «ЛОУДСТАР», лідер у сфері міжнародних транспортно-експедиційних послуг, із захопленням оголошує про свою номінацію на престижну нагороду "Компанія Року 2023". Ця номінація не лише відображає значний внесок компанії до розвитку галузі у регіоні, але й зобов'язання ТОВ «ЛОУДСТАР» бути надійним логістичним партнером українських підприємств, а також сталу прихильність до покращення глобальних ланцюгів постачання.

Про компанію

З моменту заснування, ТОВ «ЛОУДСТАР» була на передовій надання індивідуальних комплексних логістичних рішень у широкому спектрі послуг, включаючи дорожні, морські, повітряні та залізничні перевезення. Компанія пишається можливістю вирішувати складні логістичні задачі в понад 20 країнах Європи, більш ніж в 10 країнах Азії та інших регіонів, забезпечуючи ефективне та надійне надання послуг.

У ТОВ «ЛОУДСТАР» кожне відправлення розглядається індивідуально. Компанія пишається своєю здатністю адаптувати послуги до конкретних логістичних потреб кожного клієнта, від окремих відправлень до складного управління ланцюгами постачання. 

Діяльність компанії охоплює великий асортимент спеціалізованих послуг:

  • Дорожні перевезення: Керування приблизно 350 завантаженнями автомобілів щомісяця по території України, Східної, Західної, Південної Європи та Азії: від 200 кг у складі збірних завантажень,  генеральні вантажі до 24 тон у стандартному тенті, до 100 тон при перевезеннях негабариту та надважких конструкцій. Сервіс транспортування наливних вантажів автоцистернами місткістю від 25 до 32 тис.л., а також небезпечних вантажів (ADR).
  • Морські перевезення: Організація перевезення вантажів у контейнерах з повним завантаженням (FCL) 20ft, 40ft, HC, реф-контейнерах 20ft, 40ft GP, збірних вантажів у консолідованих контейнерах (LCL), а також негабаритних та нестандартних вантажів в Open Top, Flat rack, RoRo. Компанія працює з портами Європи (Румунія, Польща, Німеччина, Бельгія, Латвія, Литва та ін.), Китаю, Японії, Туреччини, Південної Кореї, Ізраїлю, Малайзії, Індії, країн Близького Сходу, Північної та Південної Америки.
  • Авіа перевезення: Швидкі та надійні повітряні транспортні рішення по всіх континентах, включаючи допомогу в оформленні експортних документів, сертифікатів, а також зберігання на складах наших партнерів по всьому світу (Європа, Китай, країни Близького Сходу, Південної (Бразилія, Аргентина) та Північної Америки (США, Канада), а також Африка).
  • Залізничні перевезення: Обширні залізничні послуги, які доповнюють інші види транспорту, пропонуючи інтегрований підхід до мультимодальних транспортних рішень (Україна, Європа, Китай).

Клієнти цінують «ЛОУДСТАР» за їх проактивний сервіс та орієнтований на клієнта підхід завдяки неймовірно доброзичливій, універсальній та професійній команді. 

Loadstar

«ЛОУДСТАР  не лише відповідає, а й перевершує наші очікування в логістиці», - говорить один зі сталих клієнтів. - "Їх увага до деталей та індивідуальні рішення значно покращили нашу оперативну ефективність."

«Ми покладаємося на «ЛОУДСТАР» за їх виняткову підтримку в керуванні нашими часово чутливими відправленнями. Компанія послідовно забезпечує швидкі та точні доставки», - стверджує іншій клієнт, спираючись на 5-річний досвіду сумісної роботи.

Подальше зобов'язання до відмінності

У майбутньому ТОВ «ЛОУДСТАР» залишається прихильною до клієнт-орієнтованого сервісу, впровадження інноваційних рішень у логістику та розширенню своєї «географії» та можливостей,  заради великої справи просування українських товарів на світовому ринку.

Контактна інформація

Для оперативного розрахунку вартості перевезення Ви можете заповнити зручну форму на сайті: www.loadstar.com.ua

QR-1 Loadstar

 

 

 

 

А також для запитів, консультацій, обговорення умов потенційного співробітництва компанія на зв’язку 24/7:
e-mail: loadstar.auto@gmail.com
Стандартні вантажі: +380504035682
Негабаритні перевезення: +380504025043
Автоцистерни: +380503025893
Море та авіа: Тел. +380507456738
Щоб бути в курсі новин компанії, логістики та бізнесу, зайдіть до сторінки Linkedin:

QR-2 Loadstar