Новини

У цьому році мережа стоматологічних клінік «Люмі-Дент» одержала засл ...

З радістю повідомляємо, що Віконний завод OSNOVA був нагороджений престижною від ...

    ТОВ «Тріогазбудпроект»  є юридичною особою п ...

ТОВ «Лайт ІТ» відзначено нагородою «Компанія року 2022» від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру

Дата: 2023-10-18
Переглядiв: 245

ТОВ «Лайт ІТ», провідний український постачальник послуг з розробки програмного забезпечення, отримав почесну нагороду «Компанія року 2022» від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру. Ця відзнака — свідчення лідерства компанії в галузі інформаційних технологій, глибокого розуміння стану та потреб ринку в кризових умовах повномасштабного вторгнення, а також здатності адаптуватись до нових економічних викликів.

ТОВ "Лайт ІТ" отримали відзнаку "Компанія року 2022"

ТОВ «Лайт ІТ» потрапляє до списку кращих постачальників товарів та послуг, а також надійних та інвестиційно привабливих підприємств вже вп’яте (у 2018, 2019, 2020, 2021 та 2022 роках).

ТОВ «Лайт ІТ» надає послуги з IT-консалтингу, створює програмне забезпечення та різноманітні цифрові рішення для компаній, що працюють у сферах охорони здоров’я, освіти, фінансів, електронної комерції, транспортування і логістики. Серед їх клієнтів компанії з різних країн Європи, США, Канади, Австралії, Ізраїлю.

Сьогодні зусилля керівництва Light IT Global направлені на поєднання ефективних та гнучких бізнес-процесів з волонтерською діяльністю та благочинністю. Одночасно значна увага приділяється розвитку кадрів. Працівники компанії проходять сертифікації AWS, IBM, Microsoft, HashiCorp, та ін.

Волонтерська діяльність Light IT Global

Компанія оперує в рамках стандартів інформаційної безпеки ISO 27001 та системи менеджмента якості ISO 9001, що гарантує не тільки найкращі результати співпраці, але й вийняткову прозорість на кожному етапі розробки цифрового продукту.

 

Контакти для медіа

Катаєва Анастасія

ТОВ «Лайт ІТ»

hr@light-it.net

https://light-it.net/