Новини

Компанія «Антіфаєр» увійшла до переліку кращих українських підприємс ...

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр залишається надійним партнером українс ...

  Будівельна компанія «АНСТРОЙ ЛІМІТЕД» заснована у 2016 роц ...

ТОВ «Герметика-Україна» - Український розробник і постачальник механічних ущільнень, ротаційних з’єднань та різних ущільнюючих матеріалів.

Дата: 2019-07-16
Переглядiв: 1563

Вже майже п’ятнадцять років ТОВ «Герметика-Україна» працює на ринку механічних ущільнень. З першого дня заснування Компанії, нашою метою було, і залишається – лідерство у своїй галузі. А бути першим, це велика відповідальність. Відповідальність перед кожним клієнтом, кожним замовником.

І найвища винагорода для нас, це довіра наших клієнтів. Довіра нашому бренду, нашим інженерним рішенням, нашій продукції, кожному з наших працівників. Лідерство в галузі, підтверджується в першу чергу, саме довірою тисяч підприємств-замовників, з усіх регіонів нашої країни. Крім того, Компанія має міцні партнерські відносини з багатьма закордонними підприємствами Молдови, Грузії та Казахстану.  Основними партнерами-постачальниками Компанії, є такі виробники як – Lidering S.A.U. (Іспанія, Барселона, Rotaseal (Турція, Стамбул), та KJC (Південна Корея, Пусан).

Сьогодні, Компанія «Герметика-Україна» пропонує своїм замовникам не тільки якісну продукцію як вітчизняного, так і імпортного виробництва, а й сервісне обслуговання насосного обладнання. Що включає в себе як підбір необхідних ущільнень, їх ремонт або поновлення, так й індивідуальне виготовлення, та безкоштовного збереження до моменту наявної потреби на підприємстві замовника.

За вагомий внесок у розвиток економіки України, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства, присвоєно статус «Компанія року 2018».

Цей статус підтверджує, що підприємство є надійним партнером та роботодавцем.