Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

ТОВ «Герметика-Україна» отримала чергову відзнаку - "Компанія року 2023"

Дата: 2024-03-15
Переглядiв: 231

Механічні ущільнення ТОВ "Герметика-Україна"

Раді повідомити, що Компанія ТОВ «Герметика-Україна» була в черговий раз нагороджена відзнакою "Компанія Року" - "Компанія Року 2023".

Це визнання того, що Компанія ГЕРМЕТИКА була, є та залишається №1 на ринку механічних ущільнень до насосного обладнання.

Колектив ТОВ «Герметика-Україна» - це команда однодумців, результатом діяльності якої є забезпечення своїх Замовників належним сервісом та якісною продукцією.

Ця відзнака підтверджує професійний та якісний індивідуальний підхід до потреб кожного Замовника, та характеризує Компанію як надійного Партнера. Маючи колосальний досвід роботи понад 19 років, ми кожного дня здійснюємо поставки механічних ущільнень на заводи та фабрики, малим та великим підприємствам,  для всіх галузей промисловості. Наша діяльність направлена на  забезпечення безперебійної роботи насосного обладнання виробництва та підприємств в цілому.

Як постачальник механічних ущільнень Компанія забезпечує повний спектр послуг в питаннях їх експлуатації: від консультації щодо підбору, встановлення та експлуатації ущільнень до аудиту насосного парку заводу та складського забезпечення необхідними позиціями всього насосного парку виробництва чи окремої дільниці.

Ми розуміємо важливість та розділяємо відповідальність щодо якості товару  наших Замовників, тому абсолютно вся продукція ГЕРМЕТИКА сертифікована, відповідає вимогам Санітарно-епідеміологічного законодавства, що підтверджує дозвіл на використання ущільнень в харчовій та фармацевтичній промисловості, а заводи-виробники мають всі необхідні профільні сертифікати та дозволи.

Ознайомитись з більш розширеною інформацією про можливості та асортимент ТОВ «Герметика-Україна»  можна завітавши на наш сайт https://hermetica.com.ua.

Щиро дякуємо нашим Замовникам та Партнерам за довіру.