Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ "ЕКСПРЕС ПОШТОВИЙ СЕРВІС" відзначена статусом "Компанія року 2022"

Дата: 2023-10-20
Переглядiв: 521

Компанія "ЕКСПРЕС ПОШТОВИЙ СЕРВІС", що вже відома клієнтам під торговою маркою "SEMERO", отримала заслужену відзнаку "Компанія року 2022". Цього результату підприємству вдалось досягти завдяки плідній та невпинній праці вже протягом більше восьми років, постійному розвитку можливостей компанії, залученню довіри нових клієнтів. 

SEMERO надає  послуги з організації міжнародної доставки  та митного оформлення товарів в  України, надійність та оперативність доставки   посилок та документів головна якість співпраці з компанією. Великий список відпрацьованих напрямків з перевезення вантажів та співпраця з найбільш відомими у світі курєрськими службами доставки надає змогу швидко приймати рішення, щодо доставки товарів . 

"SEMERO" BROKER & LOGISTICS можна охарактеризувати як надійного постачальника таких послуг, як розмитнення посилок  для громадян та бізнесу, міжнародна доставка посилок та документів, організація авіаперевезення від найменших, до об’ємних відправлень, митне оформлення антикваріату в Україні.

Компанія ТОВ «ЕКСПРЕС ПОШТОВИЙ СЕРВІС» є досвідченим митним брокером. Кваліфікований персонал працює у сфері митного оформлення посилок і вантажів у міжнародних службах доставки DHL, UPS, TNT, FEDEX, та має у цій сфері понад 10 років практики. 

Саме ці фактори дозволяють «SEMERO» BROKER & LOGISTICS обіймати одну з найвищих позицій у своєму сегменті. Передовий досвід з організації міжнародних перевезень по всьому світу буде корисний як для компаній, так і для приватних осіб.

Контакти:
Сайт: https://semero.ua/
Тел.:  +38 ( 063 ) 843 10 10
Mail.:  911@semero.ua
Робочі години:
З 10.00 до 17.00
З понеділка по п'ятницю
Київ, проспект Степана Бандери, 6

Semero