Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

ТОВ «Екотехнік Україна» відзначено в рамках номінації «Компанія року 2023»

Дата: 2024-02-20
Переглядiв: 294

З радістю повідомляємо, що компанія «Екотехнік Україна» знову нагороджена престижною відзнакою «Компанія Року». Після перерви в 2 важкі роки ми знову здобули цю нагороду. Це нагорода за стійкість, незламність нашої компанії та визнання нашої першості в Україні.

В ході перших днів війни компанія постраждала внаслідок російської агресії. Постраждали сонячні електростанції, які були нами побудовані в південних та східних областях України. Але попри всі негаразди нам вдалося повністю відновити свою роботу та отримати почесне звання «Компанія року 2023».

Ми  маємо великий досвід в будівництві, але у 2023 році ми отримали перший досвід у відновленні зруйнованих об’єктів. Компанія приймала участь у реконструкції сонячної електростанції на даху районної лікарні в м. Макарів  Київської області, відбудові торгового центру в м. Бородянка. Працівниками компанії ТОВ «Екотехнік Україна» відновлена робота сонячної станції потужністю 7 МВт у Дніпропетровській області.

ТОВ «Екотехнік Україна»

Окрім цього, ми активно працювали над встановленням сонячних електростанцій для власного споживання підприємств та організацій. Встановлення таких станцій дасть змогу скоротити використання електроенергії із загальної мережі, чим зменшить дефіцит електроенергії, який існував у 2023 році. А для підприємства це дасть змогу заощадити кошти та зменшити затрати на електроенергію за рахунок використання власної електроенергії від сонячної станції.

Сонячні панелі - Екотехнік Україна

В результаті компанією «Екотехнік Україна» в умовах війни протягом 2023 року побудовано понад 40 сонячних електростанцій загальною потужністю близько 15,5 МВт. Сумарно ці сонячні електростанції зможуть зменшити дефіцит електроенергії на 16 200 МВт/годин в рік. Це вклад нашої компанії в загальну енергетичну незалежність України та нашу Перемогу.

Сонячні станції - Екотехнік Україна

Компанія «Екотехнік Україна» пропонує оптимальне рішення для будь-якого типу сонячних станцій. Ретельно підібрані та інтегровані компоненти забезпечують оптимальні вихідні значення. Ми підбираємо обладнання відомих світових виробників, що дозволяє бути впевненими в ефективності спроектованих і зібраних нами систем. Екотехнік Україна забезпечить надійність роботи й надає гарантію для всіх своїх сонячних станцій.

ТОВ «Екотехнік Україна» забезпечує цілодобову технічну підтримку, гарантійне та післягарантійне обслуговування сонячних електростанцій. Інноваційна система моніторингу дозволяє віддалено контролювати продуктивність своєї електростанції за допомогою комп'ютера, планшета або телефону.

Сонячні електростанції - секрет процвітаючого сучасного бізнесу. та шлях до вашої енергонезалежності. А ТОВ «Екотехнік Україна» це стабільний та надійний партнер в цій галузі.