Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ «ДНІПРОВСЬКА ТРАНСПОРТНА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» - швидкість та якість!

Дата: 2019-04-12
Переглядiв: 4018

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпропетровська транспортна логістична компанія» (ТОВ «ДТЛК») було засновано в 2014 році.

Основним видом економічної діяльності ТОВ «ДТЛК» є надання траспортно-експедиторських послуг, а саме перевезення вантажів різніми видами транспорту територією  України  та  іноземних  держав відповідно до договорів (контрактів).

За часи своєї діяльності ТОВ «ДТЛК» високо зарекомендувало себе на ринку логістичних послуг завдяки індивідуальному підходу до кожного кліента і своєчасності виконання всіх забов’язань. 

Великий професійний досвід, швидкість і безпека перевезень, своєчасність доставок, висока якість роботи фахівців на кожному етапі транспортування, включаючи супровід вантажу, логістичний аналіз, це те, що пропонує експедиторська компанія.

Успішний досвід роботи на ринку вантажоперевезень дозволяє пропонувати індивідуальний підхід до кожного клієнта поряд з високою якістю послуг і професіоналізмом в роботі.

Фахівці компанії проводять постійний логістичний аналіз, який веде згодом до мінімізації витрат і оптимізації всього процесу співпраці. Залежно від індивідуальних особливостей вашого проекту, ви отримаєте попередні рекомендації та консультації з приводу найбільш оптимального способу транспортування, в тому числі це можуть бути і кілька способів одночасно, а також інші цінні поради для більш плідної співпраці.

ТОВ «ДТЛК»  переконана в тому, що терміни, а точніше, їх дотримання - це вкрай важливо в будь-якому бізнесі. Від вчасно доставленого вантажу залежить, як прибуток, так і репутація компанії, а затримки в дорозі – можуть привести до небажаних негативних наслідків для багатьох організацій, причетних до перевезення або ж бізнесу в цілому. З цієї причини ми маємо налагоджену систему транспортувань, яка гарантує своєчасні доставки вантажів до місця призначення. Наш професійний досвід дозволив прорахувати максимальну кількість похибок в дорозі і зробити все, що в наших силах для їх запобігання, щоб ваш вантаж завжди прибував своєчасно.

м. Дніпро, вул. Ламана, 17

ofice-dtlk@ukr.net

0980301139