Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ "ДАС ПАРФЮМ" відзначено в рамках номінації "Компанія року 2022"

Дата: 2023-11-02
Переглядiв: 1330

Компанія "ДАС ПАРФЮМ" була заснована в 2013 році і вже практично 10 років займає одну з лідерських позицій на парфумерному-косметичному ринку України. Почавши свій розвиток як невеликий постачальник регіонального рівня, наразі виросла до рівня цінного постачальника національних мереж і великих дистриб'юторів.

 Цьогоріч компанія увійшла до Реєстру найкращих постачальників товарів і послуг та отримала відзнаку "Компанія року 2022". Набутий статус визначає ТОВ "ДАС ПАРФЮМ" як одного з лідерів на ринку України серед компаній, що працюють у розрізі КВЕД 46.45 Оптова торгівля парфумерними та косметичними товарами.

ТОВ "ДАС ПАРФЮМ"

На даний момент в нашому асортименті крім парфумерії та косметики присутній великий асортимент аксесуарів для волосся та манікюрні пренадлежності.

 Наші власні торгові марки вже досить відомі і давно і гаряче улюблені як і дистриб'юторами, так і кінцевими споживачами. З 2022 року ми стали розвивати Господарську групу товарів, що дає змогу забезпечити практично всі запити клієнтів.

Крім імпорту, ми намагаємося максимально підтримувати українських виробників, розробляючи нові парфумерні лінійки, розміщуючи замовлення на одеських заводах наших партнерів.

Наша продукція проходить всі етапи перевірки, спираючись на європейські стандарти для того, щоб реалізувати виключно тільки високоякісну продукцію.

Топ-менеджмент компанії надає сервіс такого рівня, яким ми можемо тільки пишатися, а наші клієнти залишаються з нами на роки, повністю довіряючи нам повний комплекс підбіру товару та доставку.