Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

ТОВ «Біосад» кращий постачальник саджанців плодово-ягідних дерев і кущів. Компанія року 2020

Дата: 2020-11-09
Переглядiв: 2783

ТОВ «Біосад» є надійним постачальником своєї продукції.

Розплідник саджанців «Біосад» займає першість у регіоні по вирощуванню зерняткових і кісточкових фруктів.  В інтернет-магазині  представлена колекція різноманітних сортів плодових, ягідних і декоративних рослин як для садівника-професіонала, так і для звичайного любителя. Новинки селекції з усього світу доповнюють велике різноманіття вибору. Весь посадковий матеріал вирощується працівниками підприємства, що дає можливість гарантувати  високу якість і, при цьому, пропонувати найкращі ціни!

«Вирощування якісних саджанців – це справа всього нашого життя, ми цінуємо нашу репутацію. Купивши саджанці у нас, Ви зробите свій сад неперевершеним!»

 

Компанія пропонує не тільки якісну продукцію, але ще й приємно дивує своїми цінами. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості та індивідуальному підходу до кожного клієнта, кількість задоволених покупців постійно зростає.

Працівники компанії – це професіонали своєї справи.

Якісне обслуговування - їх основна цінність.

Повний супровід клієнта, допомога у виборі і консультування, піклування про кожного! Вони завжди раді допомогти, якщо виникають труднощі при виборі, посадці або догляді за рослинами.

За підсумками 2020 року підприємство ТОВ «Біосад»  відзначено Всеукраїнським галузево-аналітичним центром як одну з кращих компаній галузі та внесено до реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств», згідно КВЕД 01.24, та отримує статус «Компанії року 2020» за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства.

Дана відзнака ще раз підтверджує високу якість продукції, сервісу та правильно обрану стратегію розвитку підприємства.

https://biosad.com.ua/