Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ «BioСад» кращий постачальник саджанців плодово-ягідних дерев і кущів. Компанія року 2018.

Дата: 2019-04-17
Переглядiв: 5601

“ВіоСад” – інтернет-магазин саджанців плодово-ягідних дерев і кущів. Тут представлена колекція різноманітних сортів плодових, ягідних і декоративних рослин.

Компанія “BioСад” успішно займається вирощуванням і продажем саджанців вже більше шести років. Весь посадковий матеріал вирощується працівниками підприємства, що дає можливість гарантувати  високу якість і при цьому пропонувати найкращі ціни!

Вирощування якісних саджанців – це справа всього нашого життя, ми цінуємо нашу репутацію. Купивши саджанці у нас, Ви зробите свій сад неперевершеним!

Компанія пропонує не тільки якісну продукцію, але ще й приємно дивує своїми цінами. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості та індивідуальному підходу до кожного клієнта, кількість задоволених покупців постійно зростає.

Працівники компанії – це професіонали своєї справи, які виконують свої обов’язки на найвищому рівні та піклуються про кожного свого клієнта.

ТОВ “BioСад” є надійним постачальником своєї продукції. В магазині представлений широкий спектр товарів як для садівника-професіонала, так і для звичайного любителя.

За підсумками 2018 року підприємство ТОВ “BioСад”  відзначено Всеукраїнським галузево-аналітичним центром як одну з кращих компаній галузі та внесено до реєстру “Надійних та інвестиційно привабливих підприємств”, згідно КВЕД 01.24, та отримує статус «Компанії року 2018» за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства.

Дана відзнака ще раз підтверджує високу якість продукції, сервісу та правильно обрану стратегію розвитку підприємства.

Для полегшення вибору товару, в інформаційному блоці знаходиться детальний опис кожного сорту та особливості його вирощування.
За роки роботи компанії було зібрано неперевершену колекцію найкращих сортів грецьких горіхів, ліщини, мигдалю, яблунь, груш, вишень, черешень, абрикосів, персиків, малини, агрусу, чорної та червоної смородини. Всі рослини вирощуються у власному розсаднику. Асортимент товарів постійно поновлюється, що дає можливість задовільнити навіть найвибагливіших покупців. Адже недаремно девіз ТОВ “BioСад” : Найкраще для Вас!

https://biosad.com.ua/