Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ «АСАП ДЕМО» - Компанія року 2019

Дата: 2019-12-24
Переглядiв: 1917

ТОВ «АСАП ДЕМО» - це компанія, яка об’єднує досвідчених спеціалістів і має широкий асортимент продукції від багатьох відомих світових брендів в сфері  інформаційних технологій. Зосередивши свою діяльність на передових технологіях, ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр товарів і послуг, спрямованих на підвищення ефективності.

Наша команда постійно прагне розширювати спектр пропонованих послуг, підвищувати рівень технічного персоналу, освоювати передові технології для забезпечення комплексного вирішення завдань наших клієнтів у відповідності з найжорсткішими вимогами часу.

У чому секрет нашого успіху?

Ми - молода компанія зі злагодженим колективом, який дивиться на світ по новому. Знаємо тенденції в технологічному світі, слідкуємо за новинками, а також регулярно відвідуємо міжнародні та українські виставки. Спеціалісти нашої компанії  роблять все для того, щоб запропонувати клієнту якісний товар за розумні гроші. Варто наголосити на те, що ми є офіційними представниками виробників комп`ютерної техніки А-брендів, тому завжди ручаємося за якість товару.

Компанія АСАП ДЕМО індивідуально шукає підхід до кожного клієнта, а також допомагає реалізувати їх задуми і плани за допомогою сучасних інформаційних технологій. Наша команда працює на результат, а саме, на гарні відгуки своїх клієнтів.

Сьогодні компанія «АСАП ДЕМО» пропонує своїм замовникам не тільки якісну комп’ютерну техніку, а і комплексні рішення, які впливають на результат якості і швидкості роботи. Ми поставляємо продукти провідних світових брендів: Acer, Asus, Lenovo, HPE, ESET, Microsoft, Dell, Cisco та інших. Серед них:

  • ПК, ноутбуки, моноблоки, неттопи;
  • МФУ, принтери, сканери;
  • проектори, інтерактивне обладнання;
  • серверне обладнання;
  • мережеве обладнання;
  • та інші комплексні ІТ-рішення.

Крім того, ми впроваджуємо хмарні рішення для оптимізації корпоративних процесів, а також надійні серверні рішення для зберігання, обробки і захисту інформації за допомогою провідних світових партнерів.

Нашими клієнтами вже стали Головні управління пенсійного фонду України в різних областях, Національна суспільна телерадіокомпанія України,  Департамент гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради, Господарські суди Вінницької і Запорозької областей, Міністерство охорони здоров’я, а також інші державні та комерційні замовники, які задоволені якістю поставленої техніки, гарантійним та сервісним обслуговуванням.

Дана нагорода є надзвичайно важливою для нашої команди, адже вона є підтвердженням якості послуг та високого рівня довіри клієнтів. І статус «Компанія року 2019» - це ще один доказ того, що ми на правильному шляху.

https://asapdemo.com/