Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ТОВ "АГРОКЛІМАТ УКРАЇНА" - Вибір споживача 2019

Дата: 2020-01-29
Переглядiв: 2087

"Коли отримуєш результат, тоді є натхнення для наступних дій і подальшого розвитку"

Валерій Тісейко, директор ТОВ «Агроклімат Україна»

Скільки праці та сил витрачено на шляху до успіху, знає лише той, хто безупинно йде до нього. Компанія «Агроклімат Україна» поступово, але дуже впевнено зайняла почесне місце на ринку України. Вона реалізувала десятки проектів по оснащенню тваринницьких комплексів сучасним та якісним обладнанням. За результатами діяльності за 2019 рік, «Агроклімат Україна» була удостоєна відзнакою «Вибір споживача» — за високу якість товарів та послуг та відмінну динаміку розвитку підприємства. «Найголовніше — від впровадження технологій отримати задоволення клієнтів, яке буде виражатися в прибутку, результатах і здоров’ї тварин», — зазначає Валерій Тісейко, директор компанії.

Скільки років компанія на ринку України?

—Компанію «Агроклімат Україна» засновано у 2008 році. Відразу ж почали працювати у сегменті обладнання для тваринництва. Компанія створювалася для реалізації найпередовіших західних технологій і впровадження їх на ринку України.

З початку роботи ми потрапили у кризу 2008 року. Було дуже важко. Обладнання, яке ми пропонуємо високотехнологічне, тому і не дешеве. Дороге у плані закупівлі, але не в плані подальшого обслуговування. Ми витратили декілька років, зокрема часу і витрат на рекламу для того, щоб ринок зрозумів, що заплативши перший раз за обладнання, яке має і буде працювати довго,  потім отримаємо економію протягом всього часу  експлуатування.

Десь починаючи з 2011-2012 років замовників почало більшати.

Чому саме напрямок - системи охолодження ВРХ?

—Це дуже актуальна для нас тема. У цьому напрямку є перспективи розвитку і певні проблеми, які накопичилися ще з часів Радянського  Союзу. Нам хотілося запропонувати більш якісне їх розуміння і необхідні технології вирішення, ми багато працюємо над цим.

У нас є дуже цікаві реалізовані проекти на господарствах ТОВ «Торговий дім „Долинське“», ТОВ «Молоко Вітчизни», ФГ «Вільшанське», ФГ «Надія» та ін.

Минулого року ми почали постачати системи вентиляції та охолодження нового покоління. І наразі дуже багато часу витрачається на технологічне супроводження, а також на пояснення, чому ми це пропонуємо. На ринку дуже мало інформації по системах вентиляції і охолодження у корівниках, тому що близько 5 років назад це було ще не так актуально, але потім був зроблений дуже великий крок вперед.

 «Агроклімат Україна» має патент на корисну модель системи вентиляції та охолодження в корівниках.

Сьогодні ми пропонуємо новітні більш удосконалені системи. Це вентилятори не роторного типу, а на перманентних магнітах з набагато більшою енергоефективністю, з найкращим керуванням і з більшою віддачею.

У 2019 році такі вентилятори були вперше встановленні нами в корівниках на півдні України. Як я вже зазначав, вони з  перманентними магнітами, які працюють із вмонтованими датчиками, коли змінюються обороти вентилятора менше витрачається електроенергії, до того ж вони  набагато вдаліші у плані керування. 

Які найкращі та найцікавіші проекти вдавалося реалізувати?

—Між цими поняттями є різниця. Найкраще – це у вигляді прибутку, а найцікавіше – це у вигляді реалізації задуманого.

Ми дуже пишаємось співпрацею з свинофермою ТОВ "Камчатка". З 2008 року — це одні із найперших наших замовників. Вони відразу підійшли до всього майже професійно. Також раді співпраці з компанією «Біоленд», свинофермою ТОВ "Нива Переяславшини".

Ми є офіційним представником ряду данських компаній - виробників високотехнологічного, енергозберігаючого устаткування для свино- і птахокомплексів в Україні, а також систем охолодження для ВРХ. Є чим пишатися, є про що розказати.

Що дається найважче у роботі?

— Знайти ту золоту середину між якістю та ціною. Дуже важко при спілкуванні із замовником реалізувати всю технологічну концепцію, яку бажає замовник і при цьому якомога дешевше. Це дійсно важко, але ми знаходимо цю середину. Ми багато над цим працюємо.

Чим найбільше пишаєтесь?

— Ви знаєте, ми дуже пишаємось співпрацею з Асоціацією виробників молока (АВМ). Чому? Тому що саме завдяки їм ми почали працювати у напрямку систем охолодження і систем вентиляції в корівниках для ВРХ. У нас був рік-два підготовки, було дуже багато запитань, роздумів над методом, який краще впроваджувати на господарствах. ТОВ «Устя» було першим господарством на якому було встановлено наші системи, це був пілотний проект, але й до сьогодні там все працює.

Нам важлива співпраця з АВМ, тому що там ми знаходимо дуже багато спільників, спілкуємось з консультантами. Ми отримуємо зворотній зв'язок від впровадження цих систем, бачимо ефективність нашої роботи.

Як вам вдалося зібрати команду однодумців?

— Так вийшло, що у нас сталий кістяк. Протягом отих важких перших років зібралася команда, яка бачила себе у реалізації, вона досі й працює. Але ми розширяємось і у нас є бачення того, що ми хочемо спільними зусиллями отримати. Найголовніше від впровадження технологій отримати задоволення наших клієнтів, яке буде виражатися в прибутку, результатах і здоров’ї тварин.

Де черпаєте натхнення для роботи?

—Перш за все у результатах. Коли ти плануєш, знаходиш спільну мову з замовником і коли реалізуєш задумане, то потім отримуєш результат, і тоді є натхнення для наступних дій і подальшого розвитку. 

Останні роки ми отримуємо відзнаки. У певній мірі для нас це теж планка, яку перед собою ставимо і коли її досягаємо йдемо далі. Найголовніші наші нагороди ще попереду.

Що найбільше хочеться реалізувати у майбутньому?

—У майбутньому дуже хочеться мати зразкове виробництво. Щоб господарі, які вклали гроші в розвиток тваринництва,  були задоволені від реалізованих проектів і від співпраці з нами.

Найбільше хочеться реалізувати якісні, технологічні, повноцінні проекти, які були б зразками для всієї України і для майбутніх фермерів.  

https://agroclimate.com.ua/