Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Торгово-виробнича група компаній ВБА - Компанія року 2023

Дата: 2023-11-06
Переглядiв: 1375

Ми з великим задоволенням оголошуємо, що Торгово-виробнича група отримала високу відзнаку "Компанія Року 2023". Ця нагорода є офіційним підтвердженням нашої першості та визнанням нашої компанії у світі бізнесу.

 

Торгово-виробнича група компаній ВБА - Компанія року 2023


Торгово-виробнича група компаній ВБА є справжнім професіоналом у сфері виробництва та постачання поліпропіленових контейнерів (Біг-Бегів), а також виробництва та постачання вапняку, вапнякової муки та мінерального порошку. За багато років успішної діяльності на ринку, компанія не лише надає якісні продукти та послуги, але й активно працює над соціальними ініціативами у воєнний час в Україні та Європі.


Наша компанія отримала заслужену нагороду, що підтверджує нашу надійність як партнера, високий статус роботодавця та високу якість наданих послуг. 

 

Ця нагорода — результат наших постійних зусиль, спрямованих на розвиток та інновації у сфері, де ми працюємо.


Однак, наші цінності й завдання виходять за межі сфери бізнесу. У складний період воєнного часу, ми зосереджуємо увагу на створенні робочих місць та підтримці наших співробітників як в Україні, так і в Європі. Наше виробництво в Румунії (м. Браїла), яке ми відкрили на початку війни, надає можливість українцям знайти роботу в українській компанії за кордоном, а також забезпечити роботою тих, хто виїхав з України на час війни.


Наші виробництва на сході, центрі та заході України працюють на користь держави, створюючи робочі місця та сприяючи економічному розвитку різних регіонів. 


Як партнери, ми пропонуємо надійні постачання Біг-Бегів, Вапняку, Вапнякової муки та Мінерального порошку. 

Наша мета:

Створити Європейський рівень відносин із партнерами на ринку В2В.

Наш задум:

Створити для клієнта такі умови співпраці, щоб клієнт повністю забув про питання, пов'язані із постачанням свого підприємства і зосередився на своїй основній діяльності.


Для отримання більш детальної інформації про нашу компанію та послуги, а також для співпраці, ми радимо відвідати наш сайт https://vba.com.ua/uk/ тут або зв'язатися з нами за номером:

+38067 533 20 20.

Познайомитись з життям компанії можна тут: https://vbatradegroup.sitepulse.com.ua/ 


Ми щиро вдячні за вашу підтримку та довіру. Торгово-виробнича група компаній ВБА завжди готова бути вашим надійним партнером у спільному розвитку та успіху!

 

ВБА - Компанія Року 2023