Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

ТОП-100 кращих підприємств галузі, серед постачальників товарів та послуг, визначені Головним управлінням регіональної статистики

Дата: 2020-02-07
Переглядiв: 3058

 

Згідно запиту Всеукраїнського галузево-аналітичного центру визначені та відмічені підприємства, які досягли переваги на основі даних 2018 фінансового року.

Найбільших успіхів добилися ті компанії, які дійсно трансформують свій бізнес, вкладаючись в довготривалі програми та експериментують з ринковими трендами. Провідниками інновацій майже завжди виступають підприємства з малого та середнього сегменту економіки. До ТОП-100 увійшли компанії регіонів, які змогли стати місцевими Google серед таких міст як Львів, Дніпро, Чернігів, Запоріжжя, Миколаїв, Рівне та ін.

За результатами даного відбору визначені компанії рекомендовані до співпраці та внесені до «Реєстру кращих постачальників товарів і послуг».

Підприємства, установи, організації, що увійшли до ТОП-100 представлені до Програми «Вибір споживача 2019» та отримають першочергове право отримати додатково рекламні послуги в Національних ЗМІ: консультування, послуги з художнього оформлення реклами, виготовлення рекламних матеріалів та подальше розміщення рекламного матеріалу на відкритих ресурсах ТСН, Корреспондент.net,1+1. УНІАН, та на сайті Аналітичного центру у рубриці «Новини» https://ukr-centr.com.ua/novosti.