Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

ТЕУС – інноватор логістичних послуг, які випереджають час

Дата: 2023-10-11
Переглядiв: 757

Цього року ТОВ "ТЕУС ТЕРМІНАЛ" набуло статусу "Компанія року 2022". За даними аналітики фінансово-економічних показників підприємство увійшло в Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств і відповідно до Національного витягу з реєстру посіло 13 місце в країні за КВЕД 52.24 "Транспортне оброблення вантажів".

Теус - Компанія року 2022

Компанія ТЕУС працює у транспортно-логістичній галузі України, пропонуючи клієнтам широкий спектр послуг. Якщо говорити про ключову перевагу, яка виділяє компанію між сотень інших підприємств, то це акцент на комплексні логістичні рішення, які максимально враховують клієнтські інтереси.

У чому УТП компанії

Команда ТЕУС завжди діє креативно та гнучко, водночас вміючи опиратися на свій досвід. Ми живемо в умовах непередбачуваного світу, що особливо виразно можна побачити на прикладі українських реалій. Тож, з одного боку, досвід компанії є сильною стороною, але з іншого – він має доповнюватися максимальною адаптивністю до тих викликів, які за своїм рівнем перевищують усе те, що було раніше. Компанії ТЕУС вдається працювати саме в такому форматі, оскільки наявні напрацювання фахівці відмінно поєднують з моніторингом та впровадженням інновацій у роботі. Постійне навчання та професійний розвиток стають тими перевагами, завдяки яким компанія впевнено рухається вперед та пропонує клієнтам унікальні рішення.

У чому полягає інноваційність цих рішень

Комплексний підхід, про який уже згадувалося, полягає в тому, що клієнтам пропонується не якась окрема послуга, а повний спектр того, що відповідає їх запиту. Спочатку проводиться аналіз, який транспорт з наявного транспортного парку найкраще підійде для конкретного перевезення. Потім розробляється деталізований план того, яким чином воно буде відбуватися. Далі формуються усі потужності, необхідні для перевезення. Супровід вантажу відбувається не лише в логістичній, а й в юридичній площині. До того ж компанія постійно проводить аналітику та працює над тим, щоб вартість доставки була оптимальною. Саме це стає запорукою довіри клієнтів та побудови з ними довготривалих та вигідних для обох сторін ділових взаємин.

Скільки людей працює у команді

Компанія ТЕУС налічує понад 40+ фахівців. Усі вони – експерти своєї справи, які є не лише потужними фахівцями, а й цікавими людьми з багатьма інтересами та захопленнями. Саме таких профі потребує сьогодні транспортно-логістична галузь, де актуалізована потреба в креативному підході, який був би неможливим без широкого кругозору та бажання розвиватися. Компанія постійно забезпечує своїм працівникам корпоративне навчання та підвищення кваліфікації, аби вони могли якісно реагувати на виклики часу та трансформації галузі.

Якою є географія роботи компанії

ТЕУС надає транспортно-логістичні послуги як в Україні, так і в Європі. Партнери компанії є в Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Болгарії та країнах Балтії. Така широка географія співпраці дає нагоду не лише якісно здійснювати перевезення до цих країн та з них, а й сприяє збагаченню тамтешнім досвідом роботи логістичної галузі.

Якими є подальші плани компанії ТЕУС

Команда ТЕУС ніколи не зупиняється на досягнутому та завжди рухається вперед. Чим вищою є задана планка в роботі, тим більш цікавими й непростими стають виклики, за які ми беремося. Тож попереду – лише розвиток, накопичення нових знань, впровадження інновацій та використання нових можливостей і перспектив.