Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Сучасне будівництво з DAKO - GROUP

Дата: 2020-01-09
Переглядiв: 2172

«Ми працюємо на випередження — задля того, щоб наші послуги перевершували ваші сподівання»

Компанія DAKO - GROUP увійшла до реєстру «Найкращих постачальників товарів та послуг» та була представлена в номінації «Вибір Споживача 2019» – за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства, згідно КВЕД 46.73 «Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням»

«Вибір споживача - 2019» - нагорода за високу якість товарів та послуг. А також, за оперативність менеджерів.

Понад 10 років компанія DAKO - GROUP реалізує продукцію від провідних заводів-виробників. Ми організовуємо великооптові поставки будівельних матеріалів високої якості по всій території України безпосередньо від заводу-виробника до об’єкту наших клієнтів.

  • Наша компанія відкрила представництва у більш ніж 5 регіонах

  • Доставляємо будівельні матеріали як вантажним автомобільним транспортом, так і залізничним

  • Стали офіційним представником таких компаній як ГАЗОБЕТОН КАХОВКА, СТОУНЛАЙТ та KRONOSPAN.

  • Ексклюзивний представник компанії CRH в Україні у 5 областях: Дніпропетровській, Черкаській, Запорізькій, Кіровоградській та Полтавській.

  • В кінці листопада 2019 року ми відкрили нову галузь. А саме, постачаємо вологостійкі орієнтовано-стружкові плити від всесвітньо відомої компанії Kronospan.

Завдяки власній системі логістики наші клієнти щодня отримують понад 21 тис. мішків цементу від заводів виробників, понад 200 м3 газобетонних блоків, понад 400 м3 пінопласту листового та інших будівельних матеріалів.

Наша команда завжди орієнтована на потреби та користь для клієнтів. Щороку ми проходимо навчання, підвищуємо експертний рівень аби стати краще.

«Ми вивчаємо закордонний досвід в нашій галузі. Завжди читаємо передові статті, новини та звіти. З великою зацікавленістю переймаємо концепції з оптимізації продажу будівельних матеріалів, щоб це було швидко, вчасно і зручно для наших клієнтів. Щоб робити свою справу правильно, потрібні правильні люди. За роки існування нашої компанії, ми здобули велику кількість енергійних та прогресивних спеціалістів. Я вважаю, це найголовніше.» - ділиться досвідом директор компанії Олег Олегович Ковтуненко.

Менеджери DAKO-GROUP слідкують за тим, щоб з моменту оформлення замовлення, клієнт не витрачав час на оформлення додаткових документів та отримував сертифіковану продукцію з усіма необхідними документами.

 

Окрім того, ми контролюємо процес завантаження, а також оформляємо всі накладні, працюємо тільки з висококваліфікованими водіями, які пройшли відповідне навчання, і спеціалізуються саме не перевезенні будівельних матеріалів.

«Ми тільки за індивідуальний підхід до кожного з наших 455 клієнтів» - говорить директор компанії Олег Олегович Ковтуненко.

Консультанти DAKO-GROUP інформують клієнтів про ціни, які регулюються заводами-виробниками на день замовлення. Це дає змогу економити на великооптових замовленнях. Сучасні банківські сервіси допомагають нашим клієнтам обрати зручний спосіб оплати.

Наш сайт: https://dako-group.com.ua/

Контакти для індивідуальних консультацій:

Телефон: +38 (098) 388 88 87

Telegram: @dakogroup_bot

Viber: @dakogroup

Facebook https://www.facebook.com/cementdakogroup/

Email: office@dako-group.com.ua