Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

СПІЛКА СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018»!

Дата: 2019-05-16
Переглядiв: 2579

Спілка споживчих товариств Кіровоградської області – це сучасна організація зі своєю багатовіковою історією становлення та розвитку.
Її діяльність спрямована на задоволення потреб сільського населення та жителів районних центрів у високоякісних продуктах харчування, промислового та побутового призначення.

Наша мета – йти в ногу з часом, тому мережа постійно осучаснюється та розвивається: магазини оснащуються новим торгово-технологічним обладнанням, створюються комфортні умови для покупців та працюючих, впроваджуються нові форми та методи обслуговування, розширюється асортиментний ряд товарів.

Пріоритетною галуззю діяльності організації є торгівля. З міжнародним логотипом «Сoop» працює близько півтисячі об’єктів роздрібної торгівлі, ринків та закладів ресторанного господарства, що знаходяться у всіх куточках області.

На ряду з реалізацією товарів підприємства системи займаються випічкою хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, виробництвом м’яса, переробкою соленої та копченої риби. На потужностях «Універсальної міжрайонної оптово-торгівельної бази» працює торгівельно-виробничий комплекс «Лідер» з виробництва збивально-відсаджувального печива та його глазурування.

Професійне кредо Спілки – це турбота про свого споживача, що базується на якості, доступності ціни та високому рівні обслуговування, завдяки цьому споживча кооперація здобула прихильність серед жителів Кіровоградщини та зайняла авторитетну позицію на ринку товарів і послуг, що послувало отриманню почесної нагороди «Вибір споживача 2018».

Контакти

25006, м. Кропивницький (Кіровоград), вул. В'ячеслава Чорновола, 20

тел.: (0522) 24-67-00, факс: 24-49-32

E-mail: spilkakg@ukr.net

http://www.oss.kr.ua/