Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Соціальна складова бізнесу - могутній чинник динамічного економічного зростання в сучасному світі

Дата: 2021-06-01
Переглядiв: 2000

Проголошений в Україні курс на розбудову соціально орієнтованої ринкової економіки об’єктивно зумовлює необхідність забезпечення сталого людського розвитку як головного завдання державної соціальної політики і критерію суспільного прогресу країни, найбільш могутнього чиннику динамічного економічного зростання в сучасному світі.

Ідеали людського розвитку і поступ у їх досягненні мають стати об’єднуючою національною ідеєю, на якій базуватиметься конкурентоспроможність України у глобальному світі.

У фокусі уваги Всеукраїнського аналітичного центру перебувають підприємства та організації, які працюють у сфері соціального підприємництва, допомагаючи найбільш вразливим членам українського суспільства.

Саме така діяльність є важливим критерієм, що дозволяє зарахувати ці підприємства до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг та до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств.

Одеський корекційний центр “Лепрекон+”, працює в напрямку надання освітніх  та фізіотерапевтичних послуг, був відзначений нагородою “Вибір споживача”.

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр робить все для того, щоб такі проекти ставали відомими найширшій аудиторії. Це допоможе залучати до цієї діяльності не тільки волонтерів, а й велике коло інвесторів та фінансових спонсорів.

Ми переконані, що здорові та щасливі діти –  майбутнє України, яке ми створюємо разом!