Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Соціальна складова бізнесу - могутній чинник динамічного економічного зростання в сучасному світі

Дата: 2021-06-01
Переглядiв: 2089

Проголошений в Україні курс на розбудову соціально орієнтованої ринкової економіки об’єктивно зумовлює необхідність забезпечення сталого людського розвитку як головного завдання державної соціальної політики і критерію суспільного прогресу країни, найбільш могутнього чиннику динамічного економічного зростання в сучасному світі.

Ідеали людського розвитку і поступ у їх досягненні мають стати об’єднуючою національною ідеєю, на якій базуватиметься конкурентоспроможність України у глобальному світі.

У фокусі уваги Всеукраїнського аналітичного центру перебувають підприємства та організації, які працюють у сфері соціального підприємництва, допомагаючи найбільш вразливим членам українського суспільства.

Саме така діяльність є важливим критерієм, що дозволяє зарахувати ці підприємства до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг та до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств.

Одеський корекційний центр “Лепрекон+”, працює в напрямку надання освітніх  та фізіотерапевтичних послуг, був відзначений нагородою “Вибір споживача”.

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр робить все для того, щоб такі проекти ставали відомими найширшій аудиторії. Це допоможе залучати до цієї діяльності не тільки волонтерів, а й велике коло інвесторів та фінансових спонсорів.

Ми переконані, що здорові та щасливі діти –  майбутнє України, яке ми створюємо разом!