Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Щорічний обласний ягідний фестиваль «Брусвяна Україна»

Дата: 2020-08-31
Переглядiв: 1630

Великий ягідний фестиваль «Брусвяна Україна» - це завжди довгоочікувана подія для спеціалістів садово-ягідної галузі, яка дає можливість побувати на пізнавальних екскурсіях та на власні очі побачити, як вирощуються саджанці ремонтантних сортів малини, лохини високорослої, великоплідної журавлини, брусниці, актинідії, чорної і кольорової смородини, ожини, обліпихи безколючкової.

Незважаючи на те, що з року в рік виробництво посадкового матеріалу ягідних культур в Україні зростає, тільки кожен третій ягідний саджанець в комерційних посадках – вітчизняні.

Головним партнером фестивалю, вже третій рік поспіль виступає ТОВ «Брусвяна». Торгова марка «Брусвяна» зареєстрована ще в 2004 році. Девіз підприємства – йти в ногу з часом і завжди вдосконалюватися.

ТОВ «Брусвяна» - це єдине приватне підприємство в Україні, яке займається селекцією малини, лохини і обліпихи. Виведені сорти введені в «Державний реєстр сортів України».

У 2010 році розплідник увійшов в «Державний реєстр виробників елітного посадкового матеріалу України».  Головною перевагою розплідника є те, що більшість посадкового матеріалу – сертифіковані. Висока якість продукції ягідних культур підтверджується розширеними тісними торговельними зв’язками майже з усіма регіонами України, та також з країнами ближнього зарубіжжя: Білорусії, Грузії, Азербайджану.

Керівництво компанії «Брусвяна» проводить значну роботу по  популяризації знань про ягідні культури та приділяє велику увагу профорієнтаційній роботі з молоддю, особливо зі студентами старших курсів аграрних університетів України. Молоді агрономи завжди можуть знайти тут свою першу роботу.

За результатами фінансово аналізу господарської діяльності, проведеного Всеукраїнським міжгалузевим аналітичним центром,   компанія «Брусвяна»  керована досвідченим організатором Дмитрієвою Ліліаною В’ячеславівною, включена до Реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств» з основним видом діяльності 01.30 «Відтворення рослин» та номінована на статус «Вибір споживача 2019».

Від імені Аналітичного центру, Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва та партнерських організацій вітаємо всю команду ТОВ «Брусвяна» з цією знаковою подією, яка буде нагадувати Вам за успішний рік.

Нехай і 2020 рік стане роком нових видатних звершень, які яскравими спогадами закарбуються у Вашій книзі власних досягнень.