Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 71/279 від 6 квітня 2017 року – встановлено День мікро-, малих та середніх підприємств – 27 червня.

Дата: 2019-06-27
Переглядiв: 5320

Починаючи з 2017 року вітчизняні підприємці відмічають це свято. Мета Дня – підкреслити важливу роль мікро-, малих і середніх підприємств в економіці і розвитку будь-якої країни, а також у спільній справі досягнення цілей в області сталого розвитку.

Визнаючи цей факт і важливість принципів відповідального підприємництва, ООН пропонує заохочувати «вихід з тіні» і забезпечувати доступ підприємствам до інвестицій та пільгового кредитування, розвивати міжнародне співробітництво між мікро-, малими і середніми підприємствами різних країн.

У більшості держав підтримка малого бізнесу і приватних підприємств вважається стратегічно важливим завданням для розвитку економіки. В саме ж свято, 27 червня, ООН запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об'єднаних Націй та інших міжнародних і регіональних організацій, а також громадянському суспільству, включаючи неурядові організації, наукові кола, окремих осіб та інші відповідні зацікавлені сторони, належним чином відзначати День мікро-, малих та середніх підприємств у відповідності з національними пріоритетами в цілях підвищення рівня інформованості громадськості щодо їхнього внеску у забезпечення сталого розвитку – джерело Ukr.media.

Актуальним до свята було проведення 22.06.2019 у м.Києві Форуму розвитку малого та середнього підприємництва, на якому виступили підприємці з різних країн світу з ціллю обміну досвідом та навчанням молодих підприємців.

Захід відкрили Рік Расмуссен (науковий співробітник Каліфорнійського університету в Берклі) та Ліна Адамс (засновник та СЕО компанії Artveoli, Inc., викладач в Northeastern University, Бостон, США) з темою: "Сучасні інструменти розвитку для успіху власників бізнесу".

Засновник інвестиційної групи UFuture - Василь Хмельницький – рекомендував бути завжди відкритими до навчання та розповів на які аспекти підприємцям важливо звертати увагу сьогодні.

Олександр Висоцький, засновник консалтингової компанії «Visotsky Consulting» акцентував на правильно поставлених цілях, адже з великих цілей - народжуються великі компанії. «Цель должна заставлять вас выходить за рамки, и потом.., когда человек ставит цель, до которой «рукой подать» - это скучно.» - Олександр Висоцький.

Окрім навчання, обміну досвідом та набуттям нових знайомств, на заході були відмічені підприємства, які використовують новітні методи розвитку. Голова Всеукраїнської профспілки працівників інноваційних і малих підприємств Станіслав Трудов  привітав Свірського Володимира, керівника з 16-ти річним стажем успішної роботи, директора ТОВ «СВП «МАЙСТЕР» з новими досягненнями та відзначив підприємство, як лідера у Житомирському регіоні.

Серед молодих, динамічно розвиваючихся підприємців м.Києва, відмічено Ситнік Тетяну, директора ТОВ "БРЕНДМІКС". Заступник голови Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва Микола Степанович Руденко вручив  пам’ятні сертифікати, які будуть впродовж років нагадувати за успіхи та стимулювати колектив до нових звершень.

 

Шановні Учасники та Учасниці.
Дякуємо вам за активну участь та позитивні емоції, які зробили особливим Форум розвитку малого та середнього підприємництва.
На згадку про захід: