Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Реєстр кращих постачальників товарів та послуг 2021 в Україні

Дата: 2020-10-20
Переглядiв: 2595

Для того щоб бути лідируючою компанією, зберігати і щорік покращувати свої позиції відносно конкурентів, необхідно постійно перебувати на піку інновацій, швидше за інших реагувати на зміну попиту і раніше за інших пропонувати нові продукти і послуги. Адаптивність і швидкість  мають ключове значення, зрівняне з оптимальною бізнес-моделлю.

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр 20 жовтня цього року отримав оновлений перелік підприємств України, сформований Головним управлінням регіональної статистики України на основі фінансових показників останнього звітного періоду. Дані підприємства включені до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг 2021 року.

Лідерами нашої економіки є такі галузі: енергетика, гірничо-металургійний та агро-промисловий комплекси.

З метою підтримки здорового конкурентного середовища для представників малого та середнього бізнесу, за підтримки Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва, компаніям які включені до Реєстру надається можливість зафіксувати досягнення та прийняти участь у номінації «Компанія року 2021».

Під час оцінювання будуть враховуватися такі показники як:

  • Ефективність роботи капіталу
  • Коефіцієнт фінансової стійкості
  • Коефіцієнт поточної ліквідності,%
  • Коефіцієнт автономії
  • Коефіцієнт оборотності балансу 

Важливим фактором є підтвердження динамічної складової приросту за останні два роки та лідируючі позиції у відповідних галузях.