Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ПП «Юридична фірма ІМІКО» - складова Вашого успіху!

Дата: 2019-04-24
Переглядiв: 2474

ПП «Юридична фірма ІМІКО» отримала відзнаку «Компанія року 2018» і ввійшла до Національного реєстру надійних та інвестиційно привабливих компаній .

Компанія успішно функціонує на ринку юридичних послуг з 1999 року. За даний час тут сформували професійну команду юристів, виробили свою стратегію роботи з Клієнтами, що дозволяє швидко та якісно надавати юридичну допомогу в широкому спектрі правових питань.

Юристи компанії підкажуть як правильно втілити в життя, амбіційні бізнес ідеї та проекти, знайдуть вихід з будь-яких ситуацій та допоможуть уникнути проблем на шляху становлення та активного функціонування бізнесу.

У своїй діяльності ми керуємося принципами, які дозволяють не тільки ефективно вирішувати існуючі юридичні питання Клієнта, але і допомагають запобігати появі комерційних ризиків, пов'язаних з неправильним застосуванням правових норм, в тому числі оптимізацією сплати податків і обов'язкові платежі.

 Наша відповідальна та професійна робота стала запорукою довіри і позитивних рекомендацій. Наразі ми обслуговуємо понад 40 підприємств на постійній основі і ще кілька десятків Клієнтів звертаються до нас за необхідності. Серед наших постійних Клієнтів - світові і регіональні лідери в своїх сферах.

Наші послуги охоплюють практично всі питання правозастосування, починаючи з перших кроків Клієнта в бізнесі (реєстрація підприємства і отримання необхідних ліцензій), консультування в процесі діяльності, представлення інтересів Клієнта в судових або державних органах, або супроводу ліквідаційних процедур на оптимальних для Клієнта умовах.

Контакти:

м. Київ, Кудрявський узвіз, 3-Б, офіс 62

+38 (044) 594 75 90 (91), (92) ;
+38 (067) 503 53 43;

http://imiko.ua/uk/