Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ПП «Редакція газети «Кривоозерщина»

Дата: 2019-08-08
Переглядiв: 2417

Сильні сторони компанії: 
забезпеченість матеріальними ресурсами (комп’ютерна техніка, фотокамери); високий рівень професіоналізму журналістів; політика управління персоналом – взаємоповага, взаємозаміна, взаємопідтримка; корпоративний дух, тісна робота в команді. Без цього ми б не відбулися, як успішна компанія; авторитет у  передплатників – кожне третє домогосподарство отримує нашу газету; помірна вартість кінцевої продукції – передплата ціна газети «Кривоозерщина» на 2019 рік 17,50 грн на місяць;
Гнучка система тарифів, повага до людей, відповідальність сприяють розширенню кола клієнтів;
Швидка адаптація до зовнішніх змін – за останні роки організовано передплату на електронну версію газети, свій веб-сайт та сторінку у  Фейсбук. 

Історія ПП «Редакція районної газети «Кривоозерщина».
Газета заснована 11 грудня 1931 року. На початку газета отримала назву «Колгоспник Кривоозерщини», пізніше виданню було присвоєно назви: «Ленінським шляхом», «Заповіти Леніна», а з 30 серпня 1997 року – «Кривоозерщина». Наш колектив одним із перших в області та й в Україні підтримав реформування державних і комунальних ЗМІ, і не вагаючись, сміливо вирвався з-під опіки засновників. Наша новостворена компанія стала цілком незалежною. 11 квітня 2017 року ми отримали свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації, де вказувалося, що засновником тижневика «Кривоозерщина» (назву не змінювали) є Приватне Підприємство «Редакція газети “Кривоозерщина”». Це другий день народження газети. Після реформування стали виходити тижневиком і перейшли друкуватися в сучасну друкарню у  Вінниці ТзОВ «Прес Корпорейшн Лімітед», що значно покращило якість друку газети. І це оцінили передплатники.
Обраний нами шлях та ефективне управління підприємством дало гарні результати - 2018 рік закінчили з прибутком. Це при тому, що підвищили заробітну плату всім нашим працівникам (нас четверо), преміювання.
Цитата шефа: «Закон бумеранга ніхто не відміняв» та «Клієнт – понад усе». 

Основний вид діяльності. Підготовка і випуск періодичного друкованого видання газети «Кривоозерщина», видання тематичних додатків, вкладок до газети та іншої друкованої продукції. Надання інформаційних та рекламних послуг юридичним та фізичним особам.
Організовуємо благодійні акції для передплати газети воїнам АТО, соціально незахищеним жителям району, тісно співпрацюємо із спонсорами.
Традиційно протягом 62 роки проводимо футбольний турнір на Кубок газети «Кривоозерщина»