Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

ПП «ГЕРМЕС - ТРАНС» - ОТРИМАЛИ СТАТУС «КОМПАНІЯ РОКУ 2018» ТА «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018»

Дата: 2019-05-22
Переглядiв: 2113

ПП «Гермес –транс» за результатами проведеної аналітики відзначена Всеукраїнським галузево-аналітичним центром та Асоціацією економічного розвитку та співробітництва підприємств.
Статус «Компанія року 2018»  - офіційне підтвердження першості підприємства у галузі. Номінація підтверджує, що підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги. Відзнака присвоюється на основі Реєстру надійності та інвестиційної привабливості. «Вибір споживача 2018» - знак високої якості послуг компанії. Номінація показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору. Компанія представлена до відзначення на основі Реєстру кращих постачальників товарів та послуг.

 «Гермес -  транс»   займається наданням транспортно – експедиційних послуг та оптовою торгівлею твердим еко-паливом (пелети та брикети з лушпиння соняшнику) з 2017 року, але вже показала високі результати. Це  динамічно зростаюча компанія, яка щороку вдвічі збільшує обсяги продажів  товарів та послуг, і станом на 02.10.2019 досягла обсягу продажів у  30 108000 грн.

На даний період «Гермес- транс» має базу перевірених компаній-перевізників (952 компаній), із автопарком у 1700 автомобілів різноманітних типів та вантажопідйомності, яка постійно збільшується за рахунок підписання договорів із новими замовниками, відкриттю власних складів зберігання палива, та розробки нових маршрутів та видів вантажу.

ПП «Гермес - Транс»  здійснює оптово-роздрібну торгівлю паливною гранулою (пелети) або паливними брикетами з лузги соняшнику. Це перспективне і альтернативне паливо, що є досить конкурентним на ринку палива, особливо в умовах нескінченного зростання цін на газ та електроенергію. Сформований штат логістів  спрощує доставку і безумовно є перевагою. Завдяки цьому покупці не витрачають часу і зайвих коштів на пошук транспорту і можливості доставки.

 

Клієнтами компанії є:
 По наданню транспортно-експедиційних послуг є:  металургійний сектор – «МЕТІНВЕСТ –ШИПІНГ», «АРСЕЛЛОРМИТТАЛ КРИВИЙ РІГ», «ІНТЕРПАЙП Україна», «СЕНТРАВІС»); рітейл: «Комфі Трейд Україна», ТМ «VARUS» та один з найбільших виробників гіпсокартону та будівельних сумішей «КНАУФ ГІПС КИЇВ».

Офіц. сайт з транспортних послуг:  https://germes-resource.com.ua/

Відгуки  контрагентів:

 

Основними замовниками палива є великі та середні виробничі енергоємні підприємства, та звичайні підприємства та торгівельні центри, комунальні підприємства в опалювальний сезон, що перевели опалення на використання альтернативного види палива, а саме пелет або брикет з лузги соняшнику.

Переваги:
1.  Незмінно висока якість палива (Постачальники - великі Масло Екстракційні Заводи України)
2.  Постійна наявність товару завдяки наявності власних складів  зберігання (2 склади у Харкові та Харківській обл.,  м. Запоріжжя, м. Новомосковськ у 2019 р. заплановано також відкриття складу у Одеській області)
3. Оперативність поставок завдяки власному відділу логістики
4.  Гарна ціна яка відповідає якості товару.

 

 

«Якщо ваш бізнес не в інтернеті – у вас немає бізнесу»
«Сьогодні – ми краще ніж учора»
Зараз, у час глобальної комп’ютеризації і інформації, далеко не кожне підприємство може похизуватися власним програмним забезпеченням.  На даний час приблизно 80% оперативної діяльності компанії проводиться у власній BPM (управление бизнес-процессами) програмі «Germes»., що дозволяє збільшити працездатність працівників та оперативно і зважено керувати господарською діяльністю підприємства на основі більш поглиблених аналітичних даних.

Контакти:
61153, Харківська обл., м. Харків, проспект Ювілейний, д. 59

https://chpgermes-trans.prom.ua/contacts
e-mail: a0955049402@gmail.com
+380955049402 (Олексій)