Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Шаяни» відзначено в рамках національної програми «Компанія року 2018» (Прес-реліз)

Дата: 2018-12-05
Переглядiв: 3384

24.10.2012 р. на базі закладу, стара назва якого була позаміський дитячий заклад «Колосок», одноосібним власником якого була Хустська профспілкова організація працівників агропромислового комплексу, створено Товариство з обмеженою відповідальністю «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Шаяни» с. Ракош Хустського району, засновниками якого виступили  Хустська районна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу та приватне підприємство «ТрансПак» м. Жидачів Львівської області.

         З часу створення Товариства, протягом 2013-2017 рр., в закладі проведено повний внутрішній капітальний ремонт спального корпусу – оновлення штукатурки, фарбування стінових поверхонь, благоустрій душових і туалетних кабінок, заміна дверей, частково – підлоги, повністю – омеблювання кімнат, в фойє встановлено плазмові телевізори. Також перекрито дах,  розпочато заміну вікон, завершується монтаж протипожежної сигналізації. Було здійснено реконструкцію харчоблоку – добудовано приміщення для розміщення цехів (м’ясний, рибний, борошняний), холодильного обладнання, продуктів харчування (по категоріях), блоку для працівників кухні з туалетною та душовою кабінами. Придбано нову плиту, жарочну шафу, 4 холодильники та 2 морозильні камери, придбано витяжну вентиляцію, замінено двері, частину вікон.

...
         На території закладу побудовано сучасний плавальний басейн класу «Люкс» розміром 5,5х12м фірми «Альбіон». Придбано новий автобус для екскурсій «Еталон», у 2017 році – вантажопасажирський мікроавтобус «Сітроен».

         Демонтовано та облагороджено недобудований фундамент лікувального корпусу, облаштовано нове стандартне 40х60 м футбольне поле, 2 волейбольні, площадки, одноденні туристичні маршрути в гори.

         Реконструкції закладу, дизайнування території продовжуються й надалі.

         На цей час позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Шаяни» забезпечує повноцінний відпочинок і оздоровлення дітей наявною матеріально-технічною базою, кадровим потенціалом, досвідом роботи, постійним оновлення та вдосконаленням.

Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Шаяни»  розташований в екологічно чистій місцевості санаторно-курортної зони «Шаян», в підніжжі гірського масиву, вкритого змішаною рослинністю. Перехід цього масиву розташований на території табору, облаштованого як лісопарк. Пішохідні зони, ігрові майданчики на території облаштовано хвойними та листяними деревами. Насичений масою свіжого гірського повітря.

Розміщення дітей в триповерховому спальному корпусі на 200 ліжко-місць блочного типу. В кожному блоці по 4 кімнати на 2, 3-4 ліжка. Всі кімнати капітально відремонтовані, обладнані необхідним новим набором меблів (ліжка, шафи, тумбочки, столи, стільці).

В кожному блоці кімнати – душова, туалетна кабіни з унітазом, відповідно до вимог ДСЕС та 2 умивальники. Холодне та гаряче водозабезпечення власне, автономне – цілодобове. Наявні надвірні туалети з навісними рукомийниками. Прання білизни, в т.ч. дітей – у власній пральні.

 

П’ятиразове, повноцінне, збалансоване харчування, відповідно до перспективно меню, затвердженого ДСЕС у їдальній залі харчоблоку з обслуговуванням офіціантами в 1-2 зміни у стаціонарній реконструйованій їдальні згідно вимог ДБН. Меню комплексне з ухилом на продукцію, вирощену місцевими фермерами і господарями,  з урахуванням потреби дієтичного харчування (через стіл замовлень). Щоденний прийом свіжої мінеральної води «Шаянська-242» за рекомендаціями та під контролем лікаря. Кухня харчоблоку забезпечена необхідним набором електричного обладнання, кухонним посудом та інвентарем до потреби, столовим посудом – 2 комплекти. Кухарі та інший персонал має відповідний кваліфікційний рівень та значний досвід роботи.

Культурно-естетичне обслуговування проводиться згідно затвердженої програми на кожну зміну. Щовечора почергово проводяться безкоштовні вечори відпочинку у власному амфітеатрі, дискотеки на свіжому повітрі, перегляд відеофільмів у фойє 2 і 3 поверхів спального корпусу, облаштованими плозмовимителевізорами з параболічними антенами. Протягом зміни організовується автобусні екскурсії, зокрема в краєзнавчий музей м. Хуст і руїни Хустського замку; ферми північних плямистих оленів та страусів; Карпатський біосферний заповідник. Гурткова робота проводиться у двох залах (2 і 3 поверхів) головного корпусу та 3 бесідках на свіжому повітрі, які облаштовані необхідним набором інвентаря, музичним центром, караоке-центром тощо по напрямах – танцювальний (та аеробіка), умілі ручки, юні таланти (художні, рукоділля). Вартість культурно-естетичного забезпечення врахована у вартості послуг відпочинку.

Медичний блок, обладнаний в головному корпусі, включає в себе кабінет медперсоналу, два ізолятори (чоловічий і жіночий) по 4 ліжка в кожному. Медперсонал  виключно кваліфікований, організовано його цілодобове чергування та надання при потребі невідкладної медичної допомоги. Лікувальні процедури проводяться в кабінеті лікаря, а за необхідності – у Вишківській міській або Хустській районній лікарнях, при крайній необхідності надається допомога в перевезенні до місця постійного проживання.

Обладання ігрових та спортивних споруд :

А) нове стандартне футбольне поле розміром 40х60м з біговими доріжками;

Б) дві нові волейбольні площадки;

В) малий ігровий майданчик (гандбол, мініфутбол) розміром 20х30 м;

Г) гімнастичні перекладини, боксерські груші, бадмінтони, гімнастичні круги тощо.

Наявний комплект необхідного спортінвентарю, який постійно оновлюється.

          Кадри на оздоровчий період підбираються у відповідності до Типових штатних нормативів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за фаховим принципом і досвідом роботи. Загонові вожаті  готуються, направляються і призначаються на роботу у відповідності до договору з Мукачівським педагогічним коледжом, Ужгородським національним університетом, а також молоді учителі із загальноосвітніх шкіл району. В штаті також наявний медперсонал (лікар та медсестри, які чергуються цілодобово), інструктор з фізкультури та плавання, організатор культурно – масової програми, техперсонал тощо. Кухонні працівники підбираються також згідно штатного розпису.

Територія табору огороджена, під цілодобовою штатною охороною, діє пропускний режим.

Територія облаштована пішохідними доріжками, які обрамлені зеленими насадженнями, зеленими газонами, бесідками, лавичками. Вивіз сміття, чистка надвірного туалету проводяться згідно з договором з Вишківським ВУЖКГ. Прибирання території, майданчиків, біля сміттєзбиральників проводять техпрацівники та двірник. В головному корпусі діє Wi-Fi.

Безкоштовне перевезення груп дітей від найближчих залізничних станцій (міста Мукачево, Хуст, Свалява), що мають пряме сполучення із м. Києвом, до закладу та у зворотньому напрямі з міліцейським супроводом.

Табір щороку проходить паспортизацію відповідними службами і розпочинає роботу при належному рівні забезпечення санітарно-гігієнічних, протипожежних і безпечних для життя і здоров’я умов.

Виховні та оздоровчі плани і програми в закладі складаються на весь оздоровчий сезон з позмінним коректуванням педколективом.

Кількість оздоровлених дітей в закладі щороку зростає. За 2017 рік оздоровлено близько 800 дітей, в 2018 – вже майже 1000 протягом 5 змін.