Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Почесна винагорода - для нас велика гордість!

Дата: 2021-04-02
Переглядiв: 1768

Найголовнішим досягненням, у підсумку 2020 року, для нас стала перемога та винагорода Всеукраїнського галузево-аналітичного центру (ВГАЦ) – «Вибір споживача 2020».

Продукція нашої Компанії Ерсаг проходила низку незалежних лабораторних тестувань та досліджень на предмет якості продукції. Компанія Ерсаг перевірялась на предмет взаємодії зі споживачем, партнерські відносини, перевірялись рівень та прозорість продажу. І ось, на підставі отриманих результатів серед низки відомих Компаній в цій галузі, ВГЦА вручив заслужену винагороду та сертифікат «Вибір року 2020» саме компанії Ерсаг Україна!

Ця винагорода – велика гордість для нас! Вона свідчить про височайшу якість продукції, довіру та прозорість побудови бізнесу. Про те, що ми на вірному шляху до здоров’я та краси Нас та Нашої родини, а також збереження нашої природи. Це показник того, що розпочавши на Українському ринку наприкінці 2019 року, ми не просто виросли у кількості, а об’єдналися в безмежну кількість людей, котрі оцінили якість продукції, роботу з Компанією та побудову власного бізнесу.  Ми – одна велика родина Ерсаг.

Бажаемо! Віримо! Діємо!

https://www.ersagglobal.com.ua/index.asp