Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

План робочих заходів на перше півріччя 2020 року

Дата: 2020-01-21
Переглядiв: 2078

20 січня 2020 року в м. Києві пройшла зустріч уповноважених представників громадських об’єднань на базі Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва.

У заході взяли участь Голова правління АЕСРП Васильченко О.А., заступник голови Руденко М.С., Голова Профспілки працівників інноваційних і малих підприємств Трудов С.Б. та інші.

Головною темою зустрічі був обмін думками та вироблення плану заходів щодо забезпечення інформаційними матеріалами та рекламними маркерами підприємств, які є членами Асоціації та затвердження плану робочих заходів на 1-ше півріччя 2020 року.

Керівники зосередили увагу на важливості репутаційної складової підприємства як необхідного компоненту ведення успішного бізнесу в сучасних умовах. Як механізм реалізації рекомендовано  проводити порівняння факторів ділової репутації та факторів конкурентоспроможності підприємства, а також ранжирування факторів ділової репутації за ступенем їх важливості та впливом на економічний результат.

Окремим блоком було виділено проблемні питанням та механізми їх вирішення. За підсумками заходу була проведена прес-конференція з представниками Всеукраїнського галузевого аналітичного центру щодо формування позитивного іміджу вітчизняних підприємств, які впроваджують новітні методи  ведення підприємницькою діяльності, підприємств лідерів галузей, визначених згідно методики експертного аналізу фінансової діяльності підприємств на базі статистичних одиниць. Для даної категорії підприємств створена можливість розміщати власні рекламні матеріали, на сайті https://ukr-centr.com.ua/ з метою відзначення діяльності успішних підприємств за результатами 2018-2019 років та для підвищення узнаваності даних компаній, підкреслення їх ділової репутації і конкурентоздатності.