Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Підсумки галузевої аналітики 2018 року та обговорення ряду актуальних питань сьогодення.

Дата: 2019-10-03
Переглядiв: 6567

3 жовтня в рамках спільного засідання  Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва було підведено підсумки галузевої аналітики 2018 року та обговорення ряду актуальних питань сьогодення.

На порядку денному зібрання обговорювалися актуальність питання змін у трудовому законодавстві: Скорочення чисельності або штату працівників: законодавство, судова практика. Закріплені Конституцією України гарантії захисту громадян від незаконного звільнення та відповідно до пункту 1 ст. 40 КЗпП України, та передбаченої ст.4 Конвенції Міжнародної Організації Праці №158 «Про припинення трудових відносин з ініціативи роботодавця». На жаль, протягом 2015-2019 років так і не відбулося прийняття Верховною Радою Трудового кодексу. Залишається сподіватися, що у 2020 році ми все ж таки отримаємо кодифікований акт у сфері трудових відносин.

Тенденції в фінансово-економічній політиці нового Уряду. Проекти законів про зміни в введенні підприємницької діяльності, зокрема Закон №1210 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» – доповідач Руденко М.С.

Шляхам організації діалогу експертів, бізнесу і влади було відведено окреме питання зібрання. В межах плану дій на жовтень-грудень 2019 року та у відповідності до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств було встановлена можливість для формування платформи для рекламування вищезазначених підприємств та інформування громадськості щодо послуг кращих національних виробників.

Про розвиток і сприяння конвертації експертних ідей у реальні дії та роль Київського міжнародного економічного форуму, як платформи, де аналізують та обговорюють перспективи розвитку української та глобальної економіки, бізнесу, підприємництва, а також визначають їх вплив на суспільство.

До участі у Форумі, який відбудеться 8-9 листопада 2019 року були запрошені всі членські організації Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва.