Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

«Оберіг» - це Ваша безпека!

Дата: 2021-12-02
Переглядiв: 2658

«Друзі, ми раді повідомити, що торгова марка Oberig стала володарем нагороди «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2021»! Це велика честь та неймовірна радість для нашої команди! І ми дуже хочемо поділитися цією новиною з кожним, без кого нас не було б взагалі: нашими замовниками, партнерами та постачальниками.

Дякуємо! Разом з Вами ми будемо прагнути нових висот та тримати високу планку якості продукції.»


 

Як все починалось?

Впевнено дивиться у майбутнє нам завжди допомагає наше минуле. Ми почали з торгівлі металопрокатом та будівельними матеріалами у далекому 1997 році. Через шість років, прийшло чітке розуміння того, що потрібно нашим клієнтам, ми відкрили власне виробництво.

Сьогодні наша команда складається з безлічі висококласних спеціалістів: інженерів-проектувальників, маркетологів, аналітиків, та, безумовно, майстрів з золотими руками. Процес виробництва налагоджений до найменших дрібниць, однак не позбавлений креативної складової, адже творчість в нашій справі відіграє дуже важливу роль.

«Оберіг»-ми створюємо вашу безпеку!

Ідея створення торгової марки «Оберіг» з’явилась сама по собі-ми побачили, що все, що ми створюємо, працює на безпеку та захист наших клієнтів. Весь досвід, що був накопичений роками, всі сили та любов до справи ми вклали у цю торгову марку.

«Оберіг»-це не тільки безпека. Це ще й затишок, надійність та привабливість-усе, що кожен цінує у власному житлі, та чим не готовий жертвувати ні за яких обставин. Ми створюємо металеві паркани, покрівельні огорожі та системи снігозатримувальні. Всі ці продукти роблять домівку безпечною та комфортною для кожного члена сім’ї.

Кожен наш проект створюється з урахуванням побажань та смаків замовника, адже він щодня буде бачити результат нашої плідної праці. Отже, кожен продукт повинен радувати погляд та бути максимально ергономічним, простим в обслуговуванні, довговічним та естетично привабливим.

Найближчим часом ми плануємо суттєво розширити асортимент продукції для того, щоб відкрити нові обрії та відпрацювати запроси від наших потенційних замовників. Ми бачимо, що потрібно клієнтам, та готові дати їм це.

У чому полягає особливість продукції «Оберіг»?

Ми чудово розуміємо що для більшості українських споживачів вартість є визначальним аспектом у питанні вибору. І це правильно, однак саме головне – це співвідношення ціни та якості. Ми ніколи не ставили собі за мету виробляти максимально дешеві металоконструкції. Ми намагалися підходити до питання комплексно та зуміли зберегти не тільки привабливу вартість продукції, але і її надійність та довгий термін служби.

Наші головні пріоритети:

  • Ми робимо акцент на якість. Нам дуже важливо, щоб клієнт повертався до нас з новими ідеями для наступного придбання, рекомендував «Оберіг» знайомим та родичам. Репутація для нас-не пустий звук.
  • Ми максимально відкриті до діалогу. Які б запити не були озвучені при першій зустрічі, ми зробимо все, для того, щоб задовольнити їх в повному обсязі: підберемо матеріали та кольори, зробимо точні та прозорі розрахунки.
  • Ми не тупцюємо на місці. Постійний розвиток, навчання персоналу, відпрацювання нових технік та удосконалення обладнання дозволяють компанії «Оберіг» залишатися серед найкращих. А нашим покупцям бути впевненими у бездоганній якості продукції. Усі вироби, що виготовлюються під нашою торговою маркою, проходять сертифікацію та обов’язково перевіряються на відповідність стандартам та нормативам. 

Наша головна мета-дарувати почуття захищеності та робити вашу домівку комфортною та зручною для життя!