Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Національні чемпіони бізнесу

Дата: 2021-10-01
Переглядiв: 2520

Номінація «Компанія року 2021», що присуджується Всеукраїнським галузево-аналітичним центром, відзначає компанії та підприємства, які зуміли в складних умовах вокативних ринків продемонструвати сталий розвиток та високі результати, а також гідно пройти стрес-тести та стати сильніше

«Історичний виклик, кинутий лідерам сьогодні, полягає в тому, щоб подолати кризу та побудувати майбутнє», – визначив актуальний порядок денний світової економіки відомий політичний філософ Генрі Кіссінджер. Сьогодні ця думка стало мейнстримом у світовому бізнес-товаристві. Але шляхи практичної реалізації цього сценарію доводиться прокладати найсильнішим – компаніям, які є драйверами стабільного зростання економіки, а також підприємствам, чиє лідерство мотивує та надихає всіх гравців ринків.

На основі багатоетапного експертного аналізу, фахівці Всеукраїнського галузево-аналітичного центру відбирають найуспішніші компанії, у стабільному розвитку яких можна не сумніватися. Адже на першому етапі аналітики проводять збір та обробку даних Міністерства юстиції України, відкритої фінансової звітності підприємств усіх регіонів країни, а також інших відкритих та верифікованих джерел інформації про компанії, які ведуть 615 видів економічної діяльності. На наступному етапі проводиться об'єктивна експертна оцінка їх фінансово-економічних показників, що включають такі коефіцієнти як ефективність роботи капіталу, фінансова стійкість, потокова ліквідність, оборотність балансу, автономність. За допомогою спеціально розробленого методу математичного порівняльного аналізу формуються галузеві та територіальні реєстри кращих компаній року. І нарешті, на завершальному етапі переможці проходять репутаційний та юридичний аналіз, який визначає номінантів «Компанії року», тому статус найбільш  надійних та фінансово ефективних підприємств отримують кращі з кращих.
 

номінація компанія року 2021
 

В умовах турбулентності, спричиненої світовою пандемією, такі номінації надзвичайно важливі для відновлення та зміцнення бізнес-екосистеми України та світу, адже тільки побудова надійних та довгострокових відносин з усіма ланками корпоративної мережі – постачальниками, клієнтами, співробітниками, інвесторами – може стати гарантією успішного майбутнього. А у своїх оцінках відповідальні стейкхолдери керуються об'єктивними та незалежними даними найбільш авторитетних джерел, таких як реєстри та номінації «Компанії року». Завдяки професійній роботі її експертів вони мають надійний інструмент для вибору найбільш надійних постачальників для побудови стійких ланцюжків постачання, перспективних компаній для інвестування та масштабування бізнесу, а також гарантії високої якості послуг та професійних компетенцій своїх контрагентів.

Статус «Компанії року» допомагає також налагодженню довірчого контакту зі споживачами, чия поведінка часто обумовлена емоційними факторами у відповідь на економічну нестабільність. Уміння знаходити оптимальний баланс між досягненням високих фінансових показників та прийняттям соціально відповідальних рішень, високою адаптивністю бізнесу та стабільним забезпеченням його ліквідності та безперервності фінансування, інноваційністю нових бізнес-моделей та навичками ефективного антикризового управління набувають особливої ​​цінності у часи, що звуться  «моментами істини». Тому досвід «компаній року», які змогли вистояти в шторм, та впевнене вести корабель свого бізнесу в неспокійних пандемічних водах світової економіки, має величезну цінність для всієї бізнес-спільноти. Адже на думку генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреш: «Відновлення після кризи повинно привести до появи іншої економіки». І номінація «Компанію року 2021» дозволить кращим компаніям реалізувати свій потенціал лідерства на національному та глобальному ринку, а їх досвіт успіху стане «дорожньою картою» сталого розвитку всієї української економіки.