Новини

У цьому році мережа стоматологічних клінік «Люмі-Дент» одержала засл ...

З радістю повідомляємо, що Віконний завод OSNOVA був нагороджений престижною від ...

    ТОВ «Тріогазбудпроект»  є юридичною особою п ...

Відзнаку “Вибір споживача 2022” отримала мережа спеціалізованих автосервісів TurboSTO

Дата: 2023-11-08
Переглядiв: 259

Цього року мережа спеціалізованих автосервісів TurboSTO у війшла до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг та отримала відзнаку "Вибір споживача 2022" в сфері авторемонтних послуг.

TurboSТO - перший спеціалізований автосервіс з ремонту турбін, який був удостоєнний подібної премії від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру. 

TurboSTO

Своє перше СТО  з ремонту турбін  компанія відкрила у 2018 році, а за п'ять років перетворилася на одну з найбільших всеукераїнських мереж автосервісів. Зараз вона налічує вже 25 філіалів по всій Україні. Розширивши спектр своїх послуг, сьогодні TurboSTO здійснює  ремонти будь-якої складності наступних вузлів автомобіля:

  • турбіни

  • форсунки

  • двигуни

  • паливні насоси

  • рульові рейки

  • маховики

  • сажові фільтри

Комплексний підхід до ремонтних робіт, коли всі роботи з вузлами здійснюються на одному сервісі, наявність спеціалізованих цехів з сучасним обладнанням та власний склад запчастин дозволяють швидко відновлювати вузли до заводських налаштувань. Компанія надає найдовшу серед конкурентів гарантію на комплектуючі та роботи, яка діє по всій мережі. Все це  дозволяє TurboSTO стабільно утримувати лідерські позиції на ринку, про що свідчать тисячі задоволених клієнтів.

Робота TurboSTO

“Зараз непростий час для кожного з нас, але це змушує нас розвиватися. Ми пишаємось тим, що за останні 2 роки ми змогли відкрити 10 нових філіалів, створити нові робочі місця та зробити наш сервіс ще доступнішим!” - заявляє керівництво компанії -  “Ми вдячні Всеукраїнському галузево-аналітичному  центру за визнання, але не збираємося зупинятися, адже життя - це постійний рух. А ми - ті, завдяки кому він відбувається!”