Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

На ринку архітектурних послуг KYB Architects – синонім надійності, підтвердженої професіоналізмом команди компанії.

Дата: 2021-01-21
Переглядiв: 2422

KYB Architects® – архітектурна майстерня, що стрімко розвивається. Відданість фахівців своїй справі та їхній високий рівень професіоналізму підтверджені численними нагородами,  якими відзначені проєкти компанії, а також великою кількістю нових замовлень. Не дивлячись на молодий вік компанії, команда KYB Architects на чолі з засновниками компанії Олександром Білоцьким і Олексієм Куцало підтвердила вміння генерувати нестандартні рішення для кожного з проєктів.

Завдяки повному циклу послуг компанія працює над об’єктами на всіх етапах — від ідеї до реалізації.  Досвід та амбіції кожного з членів команди архітектурної майстерні дозволяють втілювати інноваційні і масштабні проєкти.  Замовники запевняють, що обирають KYB Architects, оскільки готові довірити компанії здійснення своїх задумів. Олександр і Олексій акцентують увагу на тому, що до роботи над кожним проєктом підходять з великою відповідальністю. У підсумку – назва компанії сприймається як синонім надійності та професіоналізму.

 

KYB Architects® – володар багатьох відзнак. Можна виділити кілька з тих, які були отримані у минулому році: «Компанія року 2020», нагорода за проект «Діброва парк» від World Architecture Community, приз в номінації «Спеціалісти в житловому проектуванні» від Design and Build Awards, переможець у номінації «Оригінальна архітектура року» національної премії IBUILD.

 

 

Сайт: www.kybarchitects.com