Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Молода компанія ТОВ «Укр-Євро Ойл» вперше здобуває статус "Компанія Року 2023"

Дата: 2024-03-22
Переглядiв: 851

Раді повідомити, що ТОВ «Укр-Євро Ойл» відмічена престижною відзнакою "Компанія Року 2023" від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру! 

Колектив ТОВ «Укр-Євро Ойл»

Наша молода компанія увійшла до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств згідно КВЕД 46.71 - Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Кажуть, що, якщо життя підкидає тобі лимон, треба зробити з нього лимонад. Ми стараємось  правильно розуміти цей вираз і тому, незважаючи  на досить нелегкий період,  який переживає наша країна та і світ загалом, приймати важливі рішення стало вкрай необхідно.

Наша організація, ТОВ «Укр-Євро Ойл», була створена під час повномасштабного вторгнення, адже ми вважаємо себе тими, хто повинен всіляко підтримувати нашу державу. Починаючи від створення робочих місць, сплати податків та підтримки армії, до  надання українським аграріям можливості зібрати урожай і жити далі, обробляючи українські чорноземи. 

ТОВ «Укр-Євро Ойл» є надійним постачальником  твердого, рідкого, газоподібного палива і подібних продуктів. Об’єми поставок та кількість клієнтів зростає щомісяця і вже менш, ніж за 2 роки існування компанії наша клієнтська база налічує більше кількох сотень контрагентів. Ми розуміємо, що в час, коли треба радикально припиняти співпрацю з країною-агресоркою, мають бути ті, хто буде забезпечувати безперебійне постачання палива з інших країн і ми готові це робити.

Укр-Євро Ойл

 

Ми завжди надаємо надійний сервіс у сфері гуртової  реалізації і доставки нафтопродуктів в Україні. Найважливіші цінності нашої компанії - це відкритість, законність, вчасніcть та якісний сервіс. 

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і маємо на меті вивести український бізнес на якісно-новий рівень. 

Будемо раді стати вам в нагоді! 
Наші контакти: 
+38(068) 239 45 68; 
+38(063) 071 40 91