Новини

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

З гордістю повідомляємо, що Abiturients.info - Довідник навчальних закладів ...

Мережа стоматологічних клінік «Люмі-Дент» – Вибір споживача 2023

Дата: 2023-11-27
Переглядiв: 740

У цьому році мережа стоматологічних клінік «Люмі-Дент» одержала заслужену нагороду від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру – «Вибір споживача 2023».

Стоматологічні клініки «Люмі-Дент» в Києві вже багато років є лідером стоматологічної галузі країни, впроваджуючи в свою практику сучасні технології з США та Європи, та співпрацюючи з провідними компаніями світу.

Лікарі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» мають високий рівень професійної кваліфікації, адже щорічно проходять спеціалізовані курси, семінари та лекції.
Завдяки цьому, в клініці надається великий спектр медичних послуг, таких як лікування зубів та ясен, хірургічне видалення зубів різної складності та підрізання вуздечки, виправлення прикусу, а також імплантація і протезування зубів за новітніми технологіями.

Професійні дитячі стоматологи-терапевти клінік мають не тільки дозвіл на лікування дітей, а ще й проходять курси дитячої психології, для того, щоб знайти спільну мову з дитиною та мінімізувати тривожність під час прийому.

Компанія має власну лабораторію, де виготовляють всі види ортопедичних конструкцій найвищої якості. Завдяки цьому, протезування зубів стає доступним кожному!

Колектив мережі Люмідент

Переваги мережі клінік «Люмі-Дент»:
- 23 лікарські кабінети, облаштовані найсучаснішим обладнанням;
- Безболісне лікування завдяки комп’ютерній анестезії STA;
- 2 роки гарантії на стоматологічні всі послуги;
- 62 досвідчених лікарів-стоматологів, які постійно вдосконалюють свої знання.

Головний лікар Дудко Т.В.

 

«Наша компанія стала лідером, завдяки прагненню до інновацій та безперечному рівню якості та сервісу. Ми змогли досягти успіху завдяки відданості цілям, вмінню долати труднощі та прагненню до досконалості. Кожен день ми доводимо, що, дотримуючись найсуворіших стандартів і працюючи спільно, можливо досягти великих результатів. Ми не зупиняємось на досягнутому і продовжимо рухатися вперед, прагнучи нових вершин і перемог» – зазначає головний лікар мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» Дудко Тетяна Віталіївна.

 

Контакти за якими з нами можна зв'язатися та записатися на безкоштовну консультацію до мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент» 

Телефон: 
0800752288 (Всі дзвінки безкоштовні)
+380443832288

Електронна пошта:
info@lumident.kiev.ua

Долучайтеся до сторінок Люмі-Дент у соціальних мережах: Facebook,  Instagram та YouTube
https://www.facebook.com/lumident.kiev/
https://www.instagram.com/lumident_kyiv/
https://www.youtube.com/channel/UC7VpvN4oeAL-mgbIZ1DG8mQ