Новини

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

З гордістю повідомляємо, що Abiturients.info - Довідник навчальних закладів ...

Медичний Центр «АРТ ДЕНТ» увійшов до переліку лідерів своєї галузі та являється якісним постачальником товарів і послуг

Дата: 2019-05-28
Переглядiв: 3935

Давайте знайомитися: Ми - команда фахівців, які знайшли себе в стоматологічній галузі. Чому саме тут? Ну, напевно, тому, що кожен з нас присвятив частину свого життя саме цієї професії. Для кого-то це покликання, для кого-то - професійне хобі, хтось щиро прагне допомагати іншим.

Однак є річ, яку ми всі поділяємо і декларуємо - "краще добре робити свою роботу, ніж погано чужу".

Так, свою роботу ми знаємо добре і робимо на відмінно, бо працюємо з задоволенням. Кожна посмішка наших пацієнтів після виходу з клініки це - підтвердження Нашого професіоналізму, гордість за результат, а так само натхнення на наступний день.

Саморозвиток і високі вимоги до себе - обов'язкові атрибути в кожній професії і запорука гарної репутації. Ми не можемо дозволити собі знехтувати тим, що напрацьовано роками.

Зауважимо - ми не ідеальні, не виняткові, не еталон.

Ми на шляху до цих якостей. Але погодьтеся, цей шлях нескінченний. Тому ми уважні до порад, відкриті пропозицій і зауважень.

А сьогодні згідно затвердженого реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» https://www.ukr-centr.com.ua/card.php?id=892734 Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва ми визначені як одні з найважливіших підприємст галузі, зокрема по КВЕД 86.23 «Стоматологічна практика».

На основі експертної оцінки Всеукраїнського галузево-аналітичного центру Медичний Центр «АРТ ДЕНТ» увійшов до 100 «Кращих постачальників товарів та послуг» та нагороджений відзнакою «Вибір споживача 2018».

«Ми не відмовляємо собі в задоволенні бачити вас!»

Ми у Facebook

Ми у Instagram

https://www.artdent.center/

(044) 235 8 235

(099) 166 0 613

(068) 700 2 483