Новини

Компанія «БІ-ПРО» увійшла до переліку кращих українських підприємств ...

Україно-швейцарською фірма Alcotec отримала заслужену відзнаку «Підприємст ...

TОВ «Придніпровський механічний завод» пропонує споживачам НОВЕ ПОКО ...

Медичний Центр «АРТ ДЕНТ» увійшов до переліку лідерів своєї галузі та являється якісним постачальником товарів і послуг

Дата: 2019-05-28
Переглядiв: 2075

Давайте знайомитися: Ми - команда фахівців, які знайшли себе в стоматологічній галузі. Чому саме тут? Ну, напевно, тому, що кожен з нас присвятив частину свого життя саме цієї професії. Для кого-то це покликання, для кого-то - професійне хобі, хтось щиро прагне допомагати іншим.

Однак є річ, яку ми всі поділяємо і декларуємо - "краще добре робити свою роботу, ніж погано чужу".

Так, свою роботу ми знаємо добре і робимо на відмінно, бо працюємо з задоволенням. Кожна посмішка наших пацієнтів після виходу з клініки це - підтвердження Нашого професіоналізму, гордість за результат, а так само натхнення на наступний день.

Саморозвиток і високі вимоги до себе - обов'язкові атрибути в кожній професії і запорука гарної репутації. Ми не можемо дозволити собі знехтувати тим, що напрацьовано роками.

Зауважимо - ми не ідеальні, не виняткові, не еталон.

Ми на шляху до цих якостей. Але погодьтеся, цей шлях нескінченний. Тому ми уважні до порад, відкриті пропозицій і зауважень.

А сьогодні згідно затвердженого реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» https://www.ukr-centr.com.ua/card.php?id=892734 Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва ми визначені як одні з найважливіших підприємст галузі, зокрема по КВЕД 86.23 «Стоматологічна практика».

На основі експертної оцінки Всеукраїнського галузево-аналітичного центру Медичний Центр «АРТ ДЕНТ» увійшов до 100 «Кращих постачальників товарів та послуг» та нагороджений відзнакою «Вибір споживача 2018».

«Ми не відмовляємо собі в задоволенні бачити вас!»

Ми у Facebook

Ми у Instagram

https://www.artdent.center/

(044) 235 8 235

(099) 166 0 613

(068) 700 2 483