Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

MDRecruitment — «Компанія року — 2019»

Дата: 2019-12-11
Переглядiв: 3305

MDRecruitment названа «Компанією року — 2019» в рамках Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств України

MDrecruitment — компанія, яка надає послуги з рекрутингу та консалтингу.

Звання «Компанія року — 2019» підтверджує якісний сервіс компанії. Аналітика проведена Всеукраїнським галузево-аналітичним центром на основі комплексної оцінки галузі та діяльності компанії впродовж двох років.

MDRecruitment виконує весь спектр послуг: спеціалісти компанії допоможуть підібрати співробітника, вирішать усі питання пов’язані з управлінням персоналу, рекрутери підберуть перевірені вакансії або надійних кандидатів, все залежить від запиту. А у цей час клієнти мають змогу сфокусуватися на розвитку власного бізнесу.

Ми створюємо довгострокові партнерські відносини з нашими клієнтами.

 

Рекрутинг

Компанія підбирає співробітників в різні сфери бізнесу. Інструменти пошуку дозволяють дізнатися про кандидата якомога більше інформації. Лише 40% кандидатів публікують резюме у відкритому доступі, в MDRecruitment знають, де знайти ще 60%. Методика, розроблена компанією, дозволяє тестувати шукачів враховуючи їх професійні якості, особисті цінності, мотивацію та дозволяє передбачити поведінку співробітника в компанії. Для кожного розробляється індивідуальна система адаптації у компанії. Щоб керівники знали, хто буде працювати в їх команді, MDRecruitment збирає рекомендації з попередніх місць роботи, які доповнюють портрет кандидата. Також в компанії можуть спрогнозувати поведінку людини на робочому місці, використовують 7 джерел для пошуку, залучають всі канали інформації та гарантують довгостроковий результат.

 

Консалтинг

Мета MDRecruitment не просто знайти співробітника, а створити комплексну систему управління персоналом. Можливості та цілі співробітників повинні відповідати стратегії компанії-клієнта. Працювати з мотивованими людьми, досягати максимальних бізнес-результатів, реагувати на зміни зовнішнього середовища —  все це відбувається з компаніями, які вже замовили послуги у MDRecruitment.

Компанія розвиває новий напрям MDConsult. Обираючи консалтингові послуги, ви отримаєте план по впровадженню корпоративної культури, який відповідає вашим бізнес очікуванням та допоможе підвищити ефективність роботи персоналу. Щоб знати, в якому напрямку діяти компанія тестує тих співробітників, які вже працюють в організації, складає портрет кожного та портрет відділу. Для працівників розробляють мотиваційні сценарії. В кінці клієнт отримує побудовану систему комунікації та план розвитку в області HR.

MDRecruitment допомагає обрати правильні засоби матеріальної та нематеріальної мотивації, які будуть ефективні саме для вашої організації, своєчасно покажуть проблеми та дадуть можливість постійно вдосконалювати організацію.

 

Інновації

Наша команда вирішила полегшити роботу HR спеціалістам та розробили digital-платформу для відеоспівбесіди кандидатів - CVpool. Це перша в Україні платформа, за допомогою якої ви можете проводити в день необмежену кількість співбесід на будь-якому гаджеті, структурувати відповіді за власним баченням та обирати кращих кандидатів для подальшого спілкування.

Сервіс, який допоможе усім, хто створює команди та шукає найкращих співробітників.

 

Спеціалісти

У компанії є три філії у Одесі, Києві та Львові. В кожній з них працюють фахівці, які вже розглянули більше 3600 резюме, закрили понад 125 вакансій та можуть отримати більше 55 схвальних відгуків від задоволених клієнтів. Якісний сервіс — пріоритет, тому MDRecruitment впроваджує найвищі стандарти. Якість роботи підтверджено за нормами ISO 9001:2015.

З 2019 року наша компанія стала частиною міжнародної бізнес-спільноти European Business Association.

 

Контакти

КИЇВ

Ярославів Вал 21Г, офіс 8

+38 (067) 400 43 34

 

ОДЕСА

Французький бульвар 66/1, офіс 501В

+38 (067) 509 22 99

 

ЛЬВІВ

Героев УПА,80

+380674009696

https://mdrecruitment.ua/