Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

КП Броварської міськради Броварського району Київської області «Бровари-Благоустрій» отримало статус «Компанія року 2022»

Дата: 2023-10-09
Переглядiв: 1311

КП Благоустрій Бровари Компанія року 2022Цьогоріч Комунальне підприємство Броварської міської ради Броварського району Київської області «Бровари-Благоустрій» (ЄДРПОУ 38337116), увійшло до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств та отримало відзнаку «Компанія року 2022».

Набутий статус визначає КП «Бровари-Благоустрій» як одного з лідерів на ринку України, зокрема в Київській області, серед компаній, які працюють у розрізі КВЕД 81.30 «надання ландшафтних послуг», КВЕД 37.00 «Каналізація, відведення й очищення стічних вод», КВЕД 42.11 «Будівництво доріг та автострад».

Підприємство "Бровари-Благоустрій" також займається  очищенням та постачанням води; будівництвом трубопроводів, монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування; технічними випробуваннями та дослідженнями; іншими видами діяльності з прибирання тощо.

Виробничі потужності підприємства продуктивно функціонують завдяки працьовитому колективу, який неодноразово нагороджувався грамотами та подяками за сумлінне виконання своїх обов'язків та високий професіоналізм керівників.

Окрім цього працівники КП проявили високий моральний дух у перші дні повномасштабного вторгнення, коли поряд лунали вибухи — рили окопи й допомагали ЗСУ та теробороні. Також підприємство брало участь в ліквідації
наслідків підриву Каховської ГЕС та допомагає постраждалим внаслідок військових дій.

Щодня ми невпинно працюємо на благо наших громадян, намагаємось робити комфортнішим життя людей та наближати перемогу.