Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Конференція з питань залучення інвестицій та відзнака санаторію

Дата: 2018-07-05
Переглядiв: 4200

4 липня 2018 року в рамках робочого з’їзду, спільно з представниками підприємств з іноземними інвестиціями, відбулося вивчення проблематики основних питань по створенню відповідних умов для реалізації індивідуальних та  суспільних інтересів кожного члена Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва.

В основі діяльності сформульовано план майбутніх заходів та напрямки руху з орієнтирами проміжних цілей. Динамічне планування з творчими доробками представлено в галузі «Вирощування зернових, бобових і насіння олійних культур» що демонструє співвідношення статутних  положень та план реалізації поставлених завдань Конференції.  Головою Комітету прийнято на розгляд ряд пропозицій які будуть проаналізовані і оцінені  по результативності.
 
В рамках засідання відбулося також  відзначення кращих компаній Одеської області серед КВЕД 86.21 Загальна медична практика. Чільне місце за результатами комплексного аналізу зайняло Товариство з обмеженою відповідальністю "Золота нива", якому вперше присвоєно статус «Вибір споживача 2017». Санаторій «Золота нива» має значну діагностичну і лікувальну базу та входить до Здравниць України.
Микола Степанович Руденко урочисто передав почесні нагороди представнику керівника Сердюку Віталію Петровичу з найкращими побажаннями успішного відкриття сезону 2018 року.