Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Компанія здорового харчування Земледар визнана «Вибором споживача 2018»!

Дата: 2019-05-16
Переглядiв: 5163

 

Компанія «Земледар» - провідний виробник натуральних продуктів харчування на теренах України. Компанія об’єднує сучасні технології і традиції наших предків та дає можливість обрати здорове харчування. Інтернет-магазин пропонує екологічно чисті і найсвіжіші продукти для трапези найвимогливіших прихильників здорового способу життя.

Понад 10 тисяч людей і компаній по всій Україні стали покупцями компанії Земледар®, заснованої в 2009 році. Компанія розпочала свою діяльність з продажу натуральних продуктів харчування. Щодня інтернет-магазин надсилає більше 50-ти замовлень з якісними і свіжими продуктами, таким чином популяризуючи культуру здорового харчування. «Земледар» працює не тільки з роздрібною торгівлею, але й займається оптовими продажами для магазинів, ресторанів, пекарень та дієтологів.

Екологічно чисту сировину компанія вирощує на власних полях. Продукти «Земледар» виготовляються за унікальними технологіями та з використанням німецької техніки.

Продукція компанії «Земледар»: рослинні олії, жорнове борошно, крупи, пластівці, рослинна клітковина, насіння, горіхи, сухофрукти, шоколадні пасти, гірчиця, мед виготовляються виключно під замовлення. Кожен співробітник компанії є фахівцем, який відповідально і професійно ставиться до своєї роботи. На сайті інтернет-магазину можна знайти корисні поради та пізнавальні тематичні статті. Клієнти мають можливість поспілкуватися з уважними консультантами, які допоможуть обрати потрібний продукт. Компанія турбується про своїх споживачів, здійснюючи швидку доставку і гарантуючи високу якість продукту.

«Земледар» пропонує різноманіття товарів, популяризуючи здорове харчування та правильний спосіб життя. Компанія займає лідируючі позиції на ринку натурального та якісного харчування. Покупці мають можливість оцінити всі переваги високоякісної продукції та професійної роботи команди «Земледар». Асортимент товарів постійно оновлюється, щоб задовольнити потреби кожного споживача.

Контакти:

Україна, Івано-Франківськ

вул. Гетьмана Мазепи, 136

+38 (050) 130 6525

https://zemledar.ua/